Çaycuma Belediyesinin kardeş kenti Ankara Büyükşehir Belediyesinden temin ettiği halk otobüsü, Çaycuma’ya geldi. Başkan Kantarcı şehir içi ulaşımda kullanılacak otobüsün tedariki için büyük kolaylık sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a çok teşekkür etti.

Çaycuma Belediyesinin CHP Genel Merkezi tarafından kardeş belediye olarak eşleştirildiği Ankara Büyükşehir Belediyesinden temin ettiği halk otobüsü Çaycuma’ya geldi.  Belirli bir ücret karşılığı Çaycuma Belediyesi envanterine eklenen 37 koltuk kapasiteli Mercedes-Benz marka halk otobüsü, tüm bakımları yapılarak hizmete hazır hale getirildi.

Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum

Şehir içi ulaşımda büyük bir açığı giderecek otobüsle ilgili değerlendirmelerde bulunan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı,  “Son derece mütevazı bir bütçe ile önemli bir eksiğimizi daha giderdik. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’a yaptığım ziyaret sırasında sözünü aldığım otobüs, tüm bakımları tamamlanarak Çaycuma’ya geldi. Bu otobüsün envanterimize kazandırılmasını sağlayan değerli Mansur Yavaş başkanım ve EGO Genel Müdürü Nihat Alkaş başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.