Zonguldak Kent Konseyi İşbirliği ile gerçekleştirilen kadınlar gününe özel, Ressam Seran ÖZÖLÇER’in kişisel resim sergisi 04 Mart 2022 Cuma günü Esas 67 Burda AVM girişinde yer alan sergi salonunda sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Açılış Zonguldak Kent Konseyi Başkanı Sayın; Prof. Dr. Şenol Hakan KUTOĞLU, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Sayın; Prof. Dr. İsmail Hakkı ÖZÖLÇER, Zonguldak Sulh Ceza Hâkimi Orhan DOĞAN, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanı Sayın; Osman DEMİR ve Zonguldak İlköğretim Okulu Müdürü Fatma GÜNAYDIN tarafından gerçekleştirildi, birçok davetlinin de katılımıyla gerçekleştirilen sergi büyük beğeni aldı.

Toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması ve kadın emeğinin görünür kılınması için geliştirilen 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel hazırlanan ve Zonguldak Kent Konseyinin organizatörlüğünü yaptığı ekspresyonizm (dışavurumculuk) resim tekniğinden oluşan sergide birçok eşsiz eseri görmek mümkün.

Ressam Seran ÖZÖLÇER’in sergisi 06 Mart 2022 Pazar günü saat 22.00’ye kadar Esas67 Burda AVM girişinde ziyaretçilerini bekliyor olacak.