Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Zonguldak İl Başkan Vekili Ömer Gülay, İl Yürütme Kurulu Üyeleri, AKP heyeti, Çaycuma ilçe ve beldelerde ziyaretler gerçekleştirdi.

AKP Zonguldak İl Teşkilatı  Merkez’de ziyaretlerini tamamlamasının ardından İlçelerde ziyaretlerine başladı.

AKP Zonguldak İl Başkan Vekili Ömer Gülay, Yürütme Kurulu Üyeleri, AKP  Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan AKP Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit, “Öncelikle Zonguldak ekibimizle ve başkanımıza teşekkür ediyoruz. Dolayısıyla bu güzel atmosferde gerçekleşmiş olan ziyaretleri  tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. İlçe yönetimi olarak Çaycuma olarak biz elimizden geleni Ak Parti olarak birşeyler yapıyoruz. İster istemez bu ziyaretler hem rutindir hemde teşkilatımızı diri tutmak içindir. Zonguldak teşkilatımızın bu ziyareti bizleri onurlandırdı. Beldeleri ve belde belediye başkanlarımızı ziyaret edeceğiz. Hem orada ki çalışmaları görmüş olacağız. Hemde İl Yönetimimiz görmüş olacak”dedi.

AKP İl Başkanvekili Ömer Gülay ise “ ziyaretlerimizin ikinci aşamasındayız. Zonguldak Merkez ve İlçelerinde ki beldeleri ziyaret ettik. Bu ikinci ziyarette Çaycuma ve Çaycuma Beldelerini ziyaret ederek önümüzde ki günlerde de bu ziyaretlerin devamını getireceğiz. Pandemiden dolayı eksik olan kısımları tespit ederek eksikleri gidermek için buradayız. İlçe Başkanımıza teşekkür ediyoruz”diye konuştu.

Yaklaşık iki saat süren ziyaret toplu fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

AKP PERŞEMBE’DE

AKP Zonguldak İl Başkan Vekili Ömer Gülay, İl Yürütme Kurulu Üyeleri Çaycuma İlçesinde ziyaretlerine devam ediyor.

İlk olarak AKP Çaycuma İlçe Başkanlığını ziyaret eden Başkan Gülay ve İl Yürütme Kurulu Üyeleri son olarak Perşembe Beldesini ziyaret etti.

Ziyarette AKP Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit ve Perşembe Belde Başkanı Bayram Ünbarut’ta hazır bulundu.

Yoğun katılım altında gerçekleşen ziyarette konuşan AKP Zonguldak İl Başkanvekili Ömer Gülay, “Beldenize  yeni binanız hayırlı olsun. Diğer eksikleri gidererek daha güzel olur. Pandemiden dolayı bazı ziyaretlerimizi yapamadık. Pandeminin ara vermesiyle ziyaretlerimize yeniden başladık.

İlçelerimizi ziyaret ederek eksikleri gidermek adına buradayız.

Böyle bir ziyaretlere başladık. İlk ziyaret Zonguldak Merkez ve İlçeleri. İkinci ziyaret Çaycuma İlçesi ve Beldeleri. Seçime giderken eksikleri görmek için buradayız. Teşkilatlarımızla seçime hazır hale gitmek istiyoruz. İnşallah daha güzel işlere imza atacağız”dedi.

AK Parti Perşembe Belde Başkanı Bayram Ünbarut ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaretleri için İl ve İlçe teşkilatına teşekkür etti.

NEBİOĞLUNDA

İl Başkan Vekili Ömer Gülay,  İl Yürütme Kurulu Üyeleri , AKP Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit, Nebioğlu Belde Başkanı Kemal Kaçar ve Yönetim Kurulu üyelerini parti binasında ziyaret etti.

Gülay, ziyarete katılım gösterdikleri için Başkan Kaçar ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Pandeminin zayıflamasıyla ziyaretlerimize başladık. İlçe ve beledelerimizi ziyaret etmeye devam etmekteyiz. Hafta sonu Ereğli,Alaplı ve Devrek’i ziyaret edeceğiz. Hep beraber hareket etmemiz başarıyı getirecektir . Çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz. Belde İlçe beraber hareket edersek başarılarımız devam edecek. Bizim içimizden çıkmış insanların partisidir AK Parti ”dedi.

Gülay,  İl Yürütme Kurulu Üyeleri , AKP Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit, AKP Nebioğlu Belde Başkanı Kemal Kaçar ve Yönetim Kurulu üyeleri, geçtiğimiz yıllarda beyin kanaması geçiren ve evinde tedavisi devam eden Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan’ı ziyaret etti. 

KARAPINAR’DA

Gülay,  İl Yürütme Kurulu Üyeleri , AKP Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit, Karapınar Belediye Başkanı Necdet Dernek’i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Gülay  ,”Pandeminin azalmasıyla ziyaretlerimize başladık. Bu bir kaynaşma ziyareti. Merkez’de ziyaretlerimizi tamamladık. Şimdi Çaycuma İlçesi ve Beldelerini ziyaret ediyoruz. Karapınar’da olmaktan dolayı çok mutluyuz. Biz eksiklerimizi görerek onların çözümü için buradayız. Bizleri ağırladığınız için sizlere çok teşekkür ediyoruz başkanım”dedi

Başkan Dernek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Gülay ve İl Yürütme Kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür etti.

SALTUKOVA’DA

İl Başkan Vekili Ömer Gülay,  İl Yürütme Kurulu Üyeleri  ve Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit, Saltukova Belde Başkanı Mehmet Çelebi’yi ziyaret etti.

Gülay, “Pandemiden dolayı gelemediğimiz yapamadığımız ziyaretlerimizi yaptık.  İlk etapta tanışıp bir birimizi cesaretlendirmek için bir program oluşturduk. Bu programı Zonguldak’tan başladık. Zonguldak Merkezi bitirdik. Şimdi Çaycuma’ya geçtik. Çaycuma’da da Beldelerimize ziyaret ettik. Teşkilatlarımızın eksiklerini görerek tamamlamak için buradayız. “dedi.

Başkan Çelebi ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Gülay ve ekibine teşekkür etti.Ziyaretin son bölümünde ise AKP İl Başkanvekili Ömer Gülay, AKP Saltukova Belde Başkanı Mehmet Çelebi’den beldenin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

FİLYOS TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

AKP İl Başkan Vekili Ömer Gülay,  İl Yürütme Kurulu Üyeleri ve AKP Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit, Filyos Belediye Başkan Vekili Hasan Acar ve AKP Filyos Belde Başkanı Hüseyin Can’ı ziyaret etti.

Yaklaşık 1 saat süren ziyarette yapımı devam eden ve yapılacak olan projeler ele alınarak fikir alış verişinde bulunuldu.