CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka, bir dizi ziyaretler ve etkinlikler için Zonguldak’a geldi.

Saat 12:00’de Çaycuma Havaalanı’na inen Aylin Nazlıaka, CHP Zonguldak Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, CHP Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat ve İlçe Kadın Kolları başkanları ile birlikte parti üyeleri tarafından coşkuyla karşılandı.

Çaycuma’da coşkulu karşılama

Daha sonra Çaycuma’da Atatürk Anıtı önünde CHP’li kadınlara seslenen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, mevcut iktidarın iyi yönetilmediğini, artık değişim vaktinin geldiğini ifade ederek her an erken seçim ihtimali karşısında herkesi birlik ve beraber olmaya davet etti.

Nazlıaka’ya  CHP Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Köktürk, CHP Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, CHP Çaycuma Kadın Kolları Başkanı Senem Ağzıküçük eşlik etti.

Çaycumalı kadınların sevgi seli gösterdiği Nazlıaka kadınlarla sohbet etdikten sonra ilçeden ayrıldı.

Merkez İlçe’de kadınlar ve gençlerle bir araya geldi

CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka, bir dizi ziyaretler için Zonguldak’a gelerek partili üyelerle ve il, ilçe parti yönetimiyle bir araya geldi.

CHP İl Başkanlığı binasıyla aynı yerde bulunan daha sonra binadan taşınan CHP İlçe Başkanlığı, Aylin Nazlıaka’nın katılımıyla düzenlenen törenle yeni binasında açıldı.

Bina açılışına CHP Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat, CHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, CHP Zonguldak Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, CHP Zonguldak Gençlik Kolları Başkanı Doğukan Güney ve beraberinde parti üyeleri katıldı.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka Alaborina Restoranda Kadınlarla buluştu.Toplantının açılış konuşmasını CHP İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır yaptı.

Ereğli’de çeşitli ziyaretlerde bulundu.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Ereğli’de çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Kocaali Köyü’nde çilek üretim tesisine daha sonra Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi’nde kadın sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelen Nazlıaka, gösterilen ilgiye teşekkür etti.
Nazlıaka, burada gazetecilere yaptığı açıklamasında şunları söyledi:
“Ereğli’yi çok coşkulu buldum. Sinerji içerisinde bulduk. Dileriz bu birlik ve birliktelik ruhu omuz omuza mücadele ruhu olarak partimizi iktidara taşır. Hep söylüyoruz, geleceği kadınlar şekillendirecek. İktidar yürüyüşümüzde kadınlar da öncü güç olacak, mutlaka ve mutlaka ipi göğüslememizi sağlayacak. Bunu da buradaki ruhla ve kurucu değerlerimizden aldığımız bize miras kalan mücadele ruhu ile başaracağız. İyiki bir böyle güzel bir ailenin mensubuyuz.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 11 Haziran tarihinde Zonguldak’a geleceğini ve kendisine buradan elde ettiği izlenimleri aktaracağını anlatan Nazlıaka, “Zonguldak bu dönemde popüler bir il. Herkes Zonguldak’a geliyor, ne güzel. Bu kadar çok ziyaretçi kabul ediyor olması anlamlı, değerli, çünkü bizler de görüyoruz ki Zonguldak’ta da birşeyler değişiyor. Aslında sürekli sahadayız, sürekli farklı il ve ilçelerdeyiz. Ben 80 bin km yol yapmışım. Dünyanın çevresi 40 bin kilometre yani iki kez dünyanın çevresini dolaşmışız. 81 İl’e gitmiştik, şimdi ikinci turumuzu gerçekleştiriyoruz. Genel Başkanımıza da Zonguldak’ın da seçime çok hazır olduğunu ifade edeceğim. Zaten CHP seçime çok hazır. Yarın seçim olacakmış gibi çalışıyoruz. Biliyoruz ki getireceğiz o gelmekte olanı, bunu da bizler getireceğiz” dedi.
Nazlıaka daha sonra kadınlar ile bir süre sohbet etti.

Reklam