TFF 2.Lig ekiplerinden temsilcimiz Zonguldak Kömürspor yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi. TSO Toplantı Salonu’nda 16.00’da gerçekleştirilen toplantıda Başkan Sabit Danış ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak görev dağılımı üzerinde durdu. 

YENİ SEZON YOL HARİTASI ÇİZİLDİ
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Sabit Danış ve yönetim kurulu üyeleri sezon sezon planması kapsamında ilk olarak Teknik Direktör Şenol Demir ile görüşme kararı aldı. Demir ile Perşembe günü yüz yüze bir görüşme gerçekleştirilip şartlar masaya yatırılacak.

2022-2023 futbol sezonunda iç ve dış transfer görüşmeleri için yönetim içinden transfer komitesi oluşturuldu. Şenol Demir ile anlaşılması halinde transfer komitesi ve Şenol Demir ortak bir transfer listesi hazırlayıp bu rapor doğrultusunda transferlere başlanılacak.

GELİR GETİRİCİ PROJELER VE TESİS KONUSU GÖRÜŞÜLDÜ
Toplantıda özellikle kulübün içinde bulunduğu maddi sorunların çözümü için gelir getirici projeler görüşüldü. Yönetim ayrıca tesis konusunda görüş alışverişinde bulundu. Alınacak kararlar önümüzdeki süreçte tek tek uygulanmaya başlanacak.

ÖNCELİK GEÇMİŞ BORUÇLARI TEMİZLEYİP TRANSFER YASAĞININ KALDIRILMASI

Zonguldak Kömürspor’un futbolcularına olan geçmiş dönem borçları nedeniyle TFF’de transfer yasağı bulunuyor. Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Sabit Danış önceliğin futbolculara olan geçmişe yönelik borçlarını zamanla kapatıp transfer yasağını kaldıracak, ardından anlaşmaya varılan futbolculara imzalar attırılacak.SABİT DANIŞ: “CAMİAYA HAYIRLI OLSUN”
Öte yandan yapılan görev dağılımı sonrasında konuşan Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Sabit Danış:“ Kongremiz sonrasında görev dağılımımızı da yaptık. Görev dağılımı herkes için hayırlı olsun. Şimdi Zonguldak Kömürspor’umuz için birlik beraberlik içerisinde çok iyi yerlerle gelmesi için savaşacağız. ”dedi
SABİT DANIŞ: “ŞENOL HOCA İLE GÖRÜŞECEĞİZ”
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Sabit Danış: “Yarın mevcut teknik adam Şenol Demir ile bir araya geleceğiz. Kendisi ile yeniden yola devam etmek için görüşeceğiz. İnşallah şartlarda da anlaştığımız anda resmi imzayı attırmayı düşünüyoruz.”dedi (Pusula/Ender Yüksel)
GÖREV DAĞILIMI ŞU ŞEKİLDE
BAŞKAN SABİT DANİS
BAŞKAN YARDIMCILARI
İSMAİL GÜLAY
TAYFUN DEMİR
MEHMET AR
ÖZER İNCEGÜL
AS BAŞKAN
NAZİF ÇORAMAN
GENEL SEKRETER
VAHDETTIN VELIOGLU
GENEL KAPTAN
ERIM ZEKI BERBEROGLU
MALİ İŞLERDEN SORUMLU Y.K.ÜYE
ADİL DİLAVER
DIŞ İLİŞKİLER SORUMLU Y.K.ÜYE
GÜRAY TOPAL
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER
ŞÜKRÜ ÖZTÜRK YK.ÜYE
ALT YAPI SORUMLUSU
HAKAN KIRANSOY
REKLAM VE SATIS PAZARLAMA
SERKAN AYCI
FATIH TOPCU
ORKUN TÜREDİ
TESİS SORUMLUSU
LEVENT YAMAN
YURTDIŞI SORUMLU Y.K.ÜYE
CENGİZ AKBAŞ
HÜSEYİN ŞENGÜN

Reklam