Türkiye Sakatlar Derneğinin 13 – 18 Haziran 2022 tarihlerinde İstanbul Büyüş Şehir Belediyesinin Şilede bulunan Engelli Kamp Merkezinde düzenlediği Başkanlar Kuruluna Zonguldak şubesi olarak Başkan Hüseyin Şirin ve Şube Sekreteri Osman Keskin katıldı.

Yapılan değerlendirmede; “Başkanlar Kuruluna 55 şube ve yöneticileri katılmıştır. Başkanlar kurulumuzun düzenlediği Engelli Kamp merkezi gerçekten harika bir tesis bu tesisin yapılmasını sağlayan önceki dönem İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir TOPBAŞ ve tesisi tamamlayarak kullanıma geçirenlerden şu anki İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İMAMOĞLU’na tüm Engelli camiası adına Şükranlarımızı sunuyoruz.

Başkanlar Kurulumuzda her gün Engellilere yönelik gündemlerle toplantılar ve daha sonra sosyal aktivitelerle dolu dolu bir hafta geçirildi. Toplantılarda Tüm Şube başkanları yaptıkları çalışmalar ve yaşadıkları yerel ve ulusal sorunları anlattılar. Bizde Zonguldak şubesi olarak yaptığımız çalışmalarımızı ve yaşadığımız sorunları gündeme getirerek çözüm yolları için Genel merkezimizden destek talep ettik.

TSD Zonguldak Şubesi olarak Genel Merkezimize böyle harika bir tesiste bizleri ağırlaması dolayısıyla tekrar teşekkür ediyoruz bu toplantılarımızın Engelli camiamıza hayırlar getirmesini cani gönülden temenni ediyoruz.”dedi

Reklam