2022-2023 eğitim öğretim yılında hizmete açılacak olan Bahçeşehir Koleji Zonguldak Kampüsü yöneticileri Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) yi ziyaret ederek yapacakları icraatlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Ziyarette kurucu temsilcisi Esin Yazıcı, Kurucu ortaklar Ali Haydar Sungur ve Özcan Gedikli, Kampüs Müdürü İrem Papila ile ortaokul Müdürü Arda Elbir katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Dernek Başkanı Mustafa Emen,  “Böylesine katkı sunacak bir kolejin Zonguldak’ta açılacak olması ve eğitime katkı vermesi son derece önemlidir. Ben hayırlı olmasını diliyor ve tüm kolej yetkili ve hocalarına başarılar diliyorum.” Dedi.

Bahçeşehir kurucu temsilcisi Esin Yazıcı ise yaptığı konuşmasında şu görüşlere yer verdi.

“Bahçeşehir markasının bayrağını önümüzdeki eğitim öğretim döneminde Zonguldak’ta dalgalandıracağız. Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul kademeleri ile 2022-2023 eğitim öğretim yılında kampüsümüzde eğitim başlayacaktır. Bu heyecanımızı sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bahçeşehir eğitim sistemi çok köklü, kurumsal ve 21. Yüzyıl eğitim becerileri ile donatılmış bir yapıya sahip. Bizim Zonguldak kampüsü olarak fiziksel imkanlarımız da oldukça kapsamlı, tam bir kampüs yaşamı sunuyor öğrencilerimize. Hem spor hem de sanatasal aktiviteleri destekleyen, doğayla iç içe bir kampüsümüz var. Sizlere ve tüm velilerimize eğitim sistemizi ve kampüsü anlatmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizlere bu imkanı sunduğunuz ve sesimizi duyurduğunuz için KGD başkanı Mustafa Emen Bey’e ve tüm gazeteci arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, 26 Temmuz’da Dedeman Otel’de saat 11:00’da yapılacak olan basın lansmanımıza tüm basın mensubu arkadaşlarımızı bekliyoruz’.”

Reklam