Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki, Karadeniz Ereğli Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği’nce, “Mezunlarla Buluşma Günü” etkinliği düzenlendi.

Ereğli Endüstri Meslek Lisesi Avlusunda gerçekleştirilen etkinlikte Saygı Duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Dernek Başkanı Tuncay Ertürk, burada yaptığı konuşmada, 1946’da kurulan Karadeniz Ereğli Endüstri meslek Lisesi’nden mezunların bir araya gelerek kurdukları derneğin ilk buluşması olduğunu belirterek, katılanlara teşekkür etti.

Etkinlikte okulun ilk mezunlarından Mehmet Tutar’ın konuşması ve kendisi ile birlikte okuldan ilk mezun olan 50 öğrencinin ismini ve bölümlerini tek tek okuması, katılımcılardan büyük alkış aldı.

Ayrıca, AKP Milletvekili Hamdi Uçar ve Çanakçılar Yapı Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakçıoğlu’ da güne uygun konuşma yaptılar.

Geceye katkılarından dolayı Çanakçılar Yapı Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakçıoğlu’na, Dernek Başkanı Ertürk tarafından teşekkür plaketi takdim edilen gecede, katılımcılar arasında hediye çekilişi gerçekleştirildi.

Aralarında Cer Ticaret, Tan Yıldızlar, Yazıcıoğlu Kuyumculuk, Harun Yağmuroğlu ile çok sayıda esnaftan temin edilen hediyeler, çekilişteki talihli numara sahiplerine teslim edildi.
Birlikte yenilen yemek ile müzik eşliğinde eğlenilen geceye; Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, AKP Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, İYİ Parti Milletvekili Ayhan Erel, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, AKP İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, BBP İlçe Başkanı Yusuf Karaoğlu, İl Teknoloji Müdürü Yaşar Karaman, İl sosyal Hizmetler Müdürü Serkan Keleş, ZOTEV Başkanı Fikret Zaman, ZOTEV Genel Sekreteri aynı zamanda Gazetemiz Kurucusu, Bahaddin Arı, Çanakçılar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakçıoğlu, Medya Basın Birliği Genel Başkanı İbrahim Yaman, dünyanın en yaşlı gazisi ünvanıyken yaşamını yitiren Çanakkale Gazisi Hüseyin Kaçmaz’ın çocukları Temel Kaçmaz ve Turgut Kaçmaz ile ilçe dışında yaşamlarını sürdüren çok sayıda okul mezunu ile Şehit Aileleri katıldı.

Reklam