TPAO Genel Müdürü Melih Han Bilgin: “Ülkemizin Geleceğine Katkı Yapmaya Devam Edeceğiz”

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı’nın (TPAO) destekleriyle Filyos beldesinde bir ilkokulda yenilenen kütüphane, zeka ve drama sınıfı ile öğretmenler odasının açılışı gerçekleştirildi.

Filyos beldesi Hisarönü Zübeyde Hanım İlkokulu’nda kütüphane, zeka ve drama sınıfı ile öğretmenler odasının yenilenmesi dolayısıyla tören düzenlendi.

Törene TPAO Genel Müdürü Melih Han Bilgin’in yanı sıra Çaycuma Kaymakamı Mehmet Göze, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ile TPAO’nun deniz altı enerji projelerine mühendislik hizmeti veren Schlumberger Ülke Müdürü Metin Talat Güleryüzlü öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Burada bir konuşma yapan TPAO Genel Müdürü Bilgin, üstlenmekten büyük gurur duydukları Sakarya Gaz Sahası Geliştirme Projesi’nde birlikte çalıştıkları firmanın desteğiyle ilkokuldaki bu yenilemeleri yaptıklarını belirtti.

Çocuklara daha iyi bir eğitim sağlayabilmek benzer destekleri sürdüreceklerine dikkati çeken Bilgin, “Yeni eğitim öğretim yılında çocuklarımıza daha iyi bir eğitim sağlayabilmek için yaptığımız çalışmaların bir sonucu olarak buradayız. Değerli evlatlarımıza, çocuklarımıza ve eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyoruz. Bundan sonra da benzer katkıları eğitim hayatına, ülkemizin geleceğine yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Kütüphane açılışının ardından Bilgin ile beraberindekiler, yenilenen öğretmenler odası, kütüphane ile zeka ve drama sınıfını gezdi.

Öğrencilere okul çantası ve çeşitli kitler hediye eden Bilgin, tören sonunda öğrencilerle okul bahçesinde toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Reklam