DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş, Zonguldak Şehir Stadının sorununu gündeme taşıdı. Keleş yaptığı basın açıklamasında; “Bir şehir düşünün yıllardır hastanesi bitmeyen, açılmadan çürüyen bir hastane. Düşündüğünüz şehir Zonguldak. Türkiye’ye en fazla katma değer kazandıran ama değeri bilinmeyen şehir.

Mazisi Türkiye’de çok yüksek standartlarda stadlara sahip birçok kulüpten büyük olan Zonguldaksporun stad sorunu her yıl bir şekilde gündemde yerini alıyor. Peki bu sorunu çözecek olanlar ne yapıyor. Ev sahibi olması gereken maçları deplasmana gider gibi oynatılmak zorunda bırakılıyor. Bu problem kulüp başkanının problemi falan değil, bu şehrin problemidir ve artık aşılması gereken bir problemdir.

Belediye Başkanı, Milletvekili, İl Başkanı sorumluluklarının farkında olmalı, bu şehre ve insanına olan borçlarını hizmet ederek ödemelidir. Oturdukları makamlar icra makamlarıdır. Zonguldak artık hakkını almalıdır.

Bir sonraki seçimler için değil, Zonguldaklı hemşehrilerimiz için mücadele vermek daha fazla önem arzetmektedir.

Bilmiyorsanız, öğrenin.

Yönetemiyorsanız, çekilin.

Yapamıyorsanız, bırakın!

Ya da ilk seçimlerde milletin önüne sandık konulduğunda en yakın durakta ineceksiniz.Vakti geldiğinde, aziz milletimizin vekaletini aldığımızda Zonguldak Modern Stadına’da, olması gereken lige’de yükselecektir.

Sözümüz olsun.”

Reklam