Yeşil Sol Parti Zonguldak İl Başkanı Ali Topaloğlu, “20 yıldır ülkeyi yönetenlerin bugün gelinen noktada hiçbir mazereti olamaz.”diyerek iktdara yüklendi.

Topaloğlu; “Maliye bakanı kendini eleştirenlere doktora gidin demişti. BİZ NURETTİN NEBATİ’ NIN HİÇ BEKLEMEDEN BİR PSiKOLOG’A GÖRÜNMESİNİ ÖNERİYORUZ. Artık vatandaşın aklıyla dalga geçmeyin. “

Yeşil Sol Parti Zonguldak İl Başkanı Ali Topaloğlu yaptığı basın açıklamasında; “Ekonomik kriz tüm hızıyla devam ederken. Ülkeyi yönetenler, Sürekli gündem değiştirerek bu durumu unutturmaya çalışıyor. Ne yazık ki muhalif partiler de bu konuda yeterli olamıyor. Evet İktidar seçimler yaklaşırken sadece umut satıyor. Yoksulu daha yoksul varsılı daha varsıl eden bu düzeni sürdürmek için her yolun mubah olduğunu gösteriyor. 20 yıldır ülkeyi yönetenlerin bugün gelinen noktada hiçbir mazereti olamaz.

Çocuklar, Gençler temel gıdaya ulaşamıyor. Sağlıklı beslenemiyor. İnsanlar artık meyveyi sayarak alıyor. Bitecek diye korkarak yiyor. İnsanlar artık arkadaşına bir çay ikram etmekten kaçınır hale geldi. Bu durumu kabul etmiyoruz. BU ASLA KADER OLAMAZ Olsa olsa uygulanan yanlış politikalardır.

Ülkenin Ekonomisinden sorumlu Maliye bakanı son açıklanan enflasyondan sonra, Kimse bize halkı enflasyon altında ezdiniz diyemez demiştir. Gerçekten şaka gibi. Maliye bakanı kendini eleştirenlere doktora gidin demişti. BİZ NURETTİN NEBATİ’ NIN HİÇ BEKLEMEDEN BİR PSiKOLOG’A GÖRÜNMESİNİ ÖNERİYORUZ. Artık vatandaşın aklıyla dalga geçmeyin. 

Evet iktidar her açıdan ülkeyi yönetmez hale gelmiş bir avuç sermayeye kendini teslim etmiştir. önümüzdeki seçimler biz yoksul halklar için bir fırsat bir dönüm noktası olacaktır. Hep birlikte bu düzeni ve iktidarı değiştireceğiz.. 

Reklam