İYİ Parti Kilimli İlçe Kongresi Cumartesi Günü Gerçekleşti. Mevcut Başkan Sinan Poyrazın aday olmadığı kongrede Nezih Aydın başkanlığında tek liste ile gidilen kongreyle ilgili olarak İl Başkanı Yavuz Erkmen yaptığı değerlendirmede şu görüşleri paylaştı:

 “Kilimli İlçemizde bugün gerçekleştirilen İlçe kongresine Partimiz Kurucularından Sn Onur Aydın ve İlçe Başkanı arkadaşlarımızla birlikte katıldık. Mevcut Başkan Sinan Poyrazın aday olmadığı kongrede Nezih Aydın arkadaşımızın başkanlığında tek liste ile gidilen kongrede Nezih Aydın arkadaşımız yeni başkan seçilmiştir. Kendisini ve yeni yönetimini kutluyor, başarılar diliyoruz. Sinan Poyraz arkadaşımıza ve yönetimine ise emekleri ve katkıları için teşekkür ederken, .Birlik içinde çalışarak iktidarımıza az kaldı diyoruz.

AKP Meclis Üyesi istifa etti

Zonguldak Kilimli İlçesi Gelik Belde Belediyesi AKP’li Meclis Üyesi Aydın Gümüş partiden istifa ederek İYİ Parti’ye geçti.

İYİ Parti Kilimli İlçe Kongresi’nde İl Başkanı Yavzu Erkmen konuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında; “Yapılan Kilimli İlçe Kongresinde Gelik Belediyesinin AKP li Belediye Meclis üyesi Aydın Gümüş partisinden istifa ederek İyi Partiye katılmıştır. Yine partisinden istifa eden Mithat  Torlakoğlu arkadaşımız partimize  katılmıştır. İki arkadaşımıza rozetleri İyi Parti Kurucularından Onur Aydın ve İl Başkanı Yavuz Erkmen tarafından takılmıştır. Kendilerine İyiler ailesine hoş geldiniz diyor, başarılar diliyoruz”dedi

Reklam