DEVA Partisi İl Başkanı Fatih Keleş, Son günlerde Hastaneye yapılması düşünülen Yanık Ünitesi ile ilgili ve promosyonların güncellenmemesi konusunda ki sorunlara yönelik olarak basın açıklaması yaptı.Keleş açıklamasında AKP İl Başkanı Muammer Avcı’nın bu konulardaki tutumuna da tepki gösterdi.

Yapılan basın açıklamasında şu görüşlere yer verdi, “Her gün Zonguldak’ı yöneten hükümetin siyasi parti temsilcilerinin yalanlarının ortaya çıkması bir gerçek olmadan yaşamayalım. Devletin her türlü imkân sağladığını hatta Yanık ünitesinin TPAO’nun tarafından yaptırılacağı açıklamaları vatandaşlarımı yanıltmaktadır. Milletin vekilleri olmayı reddeden iktidar partisi vekilleri her fırsatta vatandaşın hizmet hakkına göz dikmeye, TTK çalışanlarının emekle kazandığı helal paraya göz dikmelerinin getirmiş olduğu rahatlıkla kurulacak olan yanık ünitesi biyomedikal cihazlarının amele birliği tarafından alınması için baskı yapmalarını esefle kınıyoruz.

Vatandaşa hizmet için yola çıktıklarını söyleyenler, Maden işçilerinin parasına çökme peşindeler. İktidar partisinin il başkanının da bunu hizmet yaptık gibi reklam yaparak anlatması ise tamamiyle nahoş açıklamalardır. İktidar partisinin yetkililerini uyarıyoruz. Yeni çıkan dezenformasyon yasasıyla hakkınızda suç teşkil edecek unsurlar çıkmaktadır. Dikkat edin şaşırttığınız adaletin terazisi sizleri farklı şekilde tartmasın.

Reklam