Bülent Ecevit Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emre Bodrumlu, Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD)yi ziyaret ederek dernek Başkanı Mustafa Emen ile görüştü.

Nezaket ziyaretinde bulunan Dekan Emre Bodrumlu, “Uzun zamandır sizleri ziyaret etmek istiyordum ama yoğun çalışmalar sebebiyle bir türlü fırsatım olmamıştı ve bugün fırsat bulduğum için daha önce bizi ziyaret eden KGD Başkanı Sayın Mustafa Emen’i ziyaret etmekten çok mutlu oldum. Bizler Diş Hekimliği Fakültesi olarak hastalarımıza en güzel hizmeti vermeye özen gösteriyoruz ve müracaat eden tüm vatandaşlarımızın memnun olması adına görevde olan tüm arkadaşlarımız elinden gelen tüm gayreti gösteriyor ve yerinde müdahalelerle memnun olmalarını sağlıyoruz. Çağın şartlarına uygun ne gerekiyorsa hastalarımızın hizmetine sunuyoruz.” dedi.

Karaelmas Gazeteciler Derneği Başkanı ve İMZA Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Emen ise Prof. DR. Dekan Emre Bodrumlu’nun bu nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Bodrumlu’yu daha önceleri ziyaret etmiş ve çalışmaları hakkında bilgiler alarak kamuoyu ile paylaşmıştım. Sayın Dekan fırsat bulmuş ve bizleri ziyaret etmiş kendisine teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum. Diş Hekimliği Fakültesinin hastalarına karşı güzel hizmetler verdiğini biliyorum ve ben de geçtiğimiz aylarda dişlerimi burada yaptırdım ve memnun kaldım, bu sebeple Sayın Emre bey yönetiminde memnun edici çalışmaların devamını diliyorum ve kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

Reklam