İYİ Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Dilay Yurdumakan Küçük, 4 Aralık Pazar günü yapılacak Merkez İlçe Olağan Genel Kurulu’nda yeniden aday olacağını açıkladı.

İYİ Parti Merkezi İlçe Başkanlığı binasında yapılan basın toplantısına İl Başkanı Yavuz Erkmen, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen adaylık toplantısında şu konuşmayı yaptı: “4 Aralık Pazar günü merkez ilçe başkanlığının seçimi yapılacak. Merkez ilçemiz seçiminde yanındaydık ve desteklediğimiz sevdiğimiz kardeşimiz Dilay kardeşimiz merkez ilçe seçimini kazanmıştı. O tarihten beri de bugüne kadar yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte seçimi kazandıktan sonra bugünlere kadar getirdiler. Biz hep kendisine hem de bu yönetimde görev alan arkadaşlarımıza huzurlarınızda teşekkür etmek istiyoruz. Tabii ki kongrede adaylar olabilir, olmayabilir. Ama hangisi olursa olsun sonuçta kazanan İYİ Parti olacaktır. Hiç dışarıda ki bir takım konuşmalara, birtakım söylemlere hiç birine bence kulak asmayın. Bu kongreler sonrasında İYİ Parti bir bütünlük içerisinde bir beraberlik içerisinde çıkacaktır ve seçimlerde de göreceksiniz; Zonguldak’ta en iyi sonucu alacaktır Onun için ben bütün aday arkadaşlarıma şimdiden başta Dilay kardeşime başarılar diliyorum.”

“380 üye ile aldığım İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı şu anda 990 üyeye ulaştı”

Adaylığını açıklayan Dilay Yurdumakan Küçük ise şöyle konuştu: “Bir buçuk yıldır içinde olduğum İYİ Parti’de bugün de olmaktan, her zaman gurur duydum. Son nefesime kadar da bu bayrağı taşıyacağıma emin olabilirsiniz. Yapılacak olan 3. olağan kongremizde merkez ilçe başkanlığına tekrardan adayım. Kadınların var olduğu, kadınların gücünün olduğu, evlerinizde olduğu kadar ülkemizde de kadın kuvvetinin olduğu yeni bir yönetimden tekrardan karşınıza çıkmaya adayım. Takdirlerinizi ve desteklerinizi bekliyorum. 380 üye ile aldığım İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı şu anda 990 üyeye ulaşmıştır. Emeğimizin verdiği kadarıyla takdir ettiğiniz kadarıyla devam edeceğiz. Bir buçuk senelik bir kovit süreci atlattığımız halde biz her türlü çalışmaya, arkadaşlarımızla beraber baş koyduk. Kadının gücünü tekrardan göstermek istiyorum. Zonguldaklı olarak Zonguldak’ın evladına sahip çıktığınız için teşekkür ediyorum. Teşekkür ediyorum ayaklarınıza sağlık.”

Reklam