Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Örgütlenmeden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mustafa Çağlayan, AKP’nin Zonguldak İl genelindeki üye sayısının 75 bini geçtiğini açıkladı.

Çağlayan, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Partimiz büyümeye devam ediyor. Aralık ayı ilçe danışma meclislerimizi hamdolsun büyük bir ivme ile neticelendirdik.

Gerçekleştirdiğimiz toplantılarımız da kutlu yolumuza, yeni üyelerimiz, yeni yol arkadaşlarımız katıldı. Bu yolda asla yalnız olmadığımızı bir kez daha gösteren, “Omuz omuza verince, Yol mu dayanır” diyerek bizlere omuz veren yeni yol arkadaşlarımızın hayırlı olmasını diliyor, yürüyüşümüzün daim olmasını niyaz ediyorum.

Böylelikle şehrimizde 75.000 üye sayısını geride bırakmış olduk.

Birleştirerek, bütünleştirerek, kucaklaşarak, yeni hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. 07.01.2023 tarihinde gerçekleştireceğimiz il danışma toplantımıza kadar üye sayımızı daha da yukarılara taşıyacağız.

Başta il başkanımız olmak üzere onun riyasetinde emeği geçen il yönetimine, tüm ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine, belediye başkanlarımıza ve meclis üyelerimize, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, belde, mahalle ve köy teşkilatlarımıza teşekkür ediyoruz.”

Reklam