Zonguldak Ticaret Ve Sanayi Odası Heyeti Berlin’de Gerçekleşen Türkiye – Almanya Sağlık Turizmi Fuarı, Konferansı & B2b Semineri’de B2b Görüşmeleri Gerçekleştirdi.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir beraberinde Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya, Armident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sahipleri Diş Hekimi Erdal Nazioğlu ve Pınar Kaçar Nazioğlu ile birlikte 16-17 Ocak 2023 tarihleri arasında Almanya’nın Başkenti Berlin’de düzenlenen Türkiye- Almanya Sağlık Turizmi Fuar programı kapsamında B2B görüşmeler gerçekleştirdi.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir yaptığı açıklamada; ” Zonguldak TSO olarak stand kurarak katılım sağladığımız fuarın ikinci gününü de dolu dolu geçiriyoruz. Gayet verimli geçen B2B görüşmelerimizi tamamlıyoruz. İlimizin Sağlık sektöründe ki potensiyali ile turizm alanında ki potansiyeli hakkında ziyaretçilere, acente sahiplerine ve Odamız Üyesi ilimizde ki Sağlık kuruluşları ile işbirliği yapabilecek kuruluşlara detaylıca bilgiler vererek karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Gerçekleştirdiğimiz görüşmelerimizin olumlu sonuçlar vereceğine inanıyorum. Zonguldak’a döndüğümüzde de yoğun mesai harcayarak bu çalışmaların olumlu sonuçlar vermesi için çaba sarf edeceğiz. Sağlık Turizmi için İlimize gelecek olan yerli ve yabancı turist misafirlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Berlin’de Zonguldaklı buluşması gerçekleşti.

Fuarda yıllardır yaşamını Berlin’de sürdüren ve sağlık alanında çalışma yapan Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Bahaddin Arı’nın kardeşi Çetin Arı (Sağda önde) ve arkadaşları Zongudak TSO Standını ziyaret ederek, Başkan Metin Demir ve Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya ile hem hasret giderdi, hem de karşılıklı gelişmeler ile ilgili sıcak, samimi sohbet yaptılar

Reklam