Zonguldak Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Eren Enerji Yönetim Kurulu Üyesi Emir Eren İle Birlikte Deprem Bölgesine Destek Veren Rödevanslı Saha İşletmelerine Teşekkür Ziyaretlerine 2. Günde Devam Ettiler.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Eren Enerji Yönetim Kurulu Üyesi Emir Eren ile birlikte, deprem bölgesine kurtarma ekibi gönderen ve ayni, nakdi yardımlarda bulunarak destek veren Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın Rödevans usulü özel maden işletmeci üyelerini 2. Günde ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir; “Odamızın organizasyonu ve Eren Enerjinin lojistik desteğiyle, Özel Sektör Maden işletmeci üyelerimizin belki de en önemli yardımlarından başında gelen, kendi ocaklarında çalışan, alanında son derece yetkin becerilere ve donanıma sahip toplamda 200 kişiden oluşan ekiplerle bölgede arama kurtarma çalışmaları faaliyetlerini gerçekleştirmiş, birçok cana umut olmuşlardır.

Dün yaptığımız saha Ziyaretlerine bugün de devam ettik. Yaşadığımız sancılı süreç boyunca, nakdi yardım, ayni yardım, yakacak yardımlılarının yanında, kış ayı olmasına karşın ticari kazançlarını bir yana bırakıp ocaklarında ki üretimi durdurarak, arama kurtarma çalışmalarına da destek personel yardımı yapan Özel Sektör Maden işletmeci üyelerimiz Akkurt Madencilik, Aslantürk Madencilik, Aşkar Enerji, Bahadır Kardeşler Madencilik, Derinsu Madencilik, Demir Madencilik, Dilaver Enerji , Entegre Madencilik, Enka Madencilik, Ofkar Madencilik, Turnalı Madencilik, Tnj Madencilik, Zonguldak Gelik Madencilik, Zmi Enerji Madencilik ‘e, lojistik ve ekipman konusunda desteklerini esirgemeyen Eren Enerji Yönetim Kurulu Üyesi Emir Eren nezdinde Eren Enerji Yönetimine, arama kurtarma çalışmalarında tamamen gönüllü olarak cansiparane, fedakarca elinden gelenin en iyisini yapan maden işçilerimize Bir kez daha çok teşekkür ediyorum “ dedi.

Reklam