Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Çaycuma Şubesi, Geçtiğimiz hafta gerçekleşen kongre sonrasında Yeni Başkan Bayram Cura ve yönetim Kurulu Üyelerine, tebrik-kutlama ziyaretleri sürüyor.

Çaycuma Ziraat Odası başkanı Ziraat Odası başkanı Rıza Çapkın ve yönetimi ziyarette bulundu, ADD Şube Başkanı Bayram Cura, Şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum.

Ziraat Odası ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Ziraat Odası ile birlikte Bölgenin gelişmesi için karşılıklı çalışma, birlikte dayanışma içinde olacağımızı karşılıklı olarak ifade ettik.

Çaycuma Ziraat Odası başkanı Ziraat Odası başkanı Rıza Çapkın’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve ADD Başkanı ve Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar diledi. Çapkın, Bayram Cura’nın gerek deneyimi, tecrübesi ve Çaycuma’ya bugüne kadar kattığı değerleri biliyoruz, özellikle bölgenin önümüzdeki sürece yönelik olarak gelişmesinde birlikte dayanışma içinde olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.Tekrar başarılar diliyorum”dedi. (Susma/Çaycuma)

Reklam