Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Sosyal medya hesabından kendisine yönelik açıklamalarda bulunan ZONSİAD ve Gençlerbirliğispor Kulübü Başkanı Nejdet Tıskaoğlu’na cevap verdi. 

Kantarcı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada

Bu paylaşımı yapan şahıs ile 30 Aralık 2020 tarihinden itibaren hiçbir görüşmem konuşmam yoktur.

Ayrıca Çaycumaspor benim malım değildir. Başkanlığı birinci günden istemedim.

Dokuz yıldan beri kulübe talip olan her başkanla ve her yönetimle iyi ilişkiler kurmak için çaba sarfettim. Çaycumaspor’a her şartta destek oldum. Enes Eser faciasında da hiçbir rolüm yoktur. Aksini söyleyeni anırtırım.

Kimseye bir tavsiyem telkinim yoktur. Ne Kongresine de bir tek maçına da gitmedim. Bu olay Çaycuma kamuoyu adına utançla anılacaktır. Bu şahsa sorgusuz sualsiz kulübü teslim edenler utanmalıdır. Üstelik bir kuruş borcu yoktu devredildiğinde. Suat Kerçin hocamızı işe almamın ne kadar isabetli olduğu bu kara dönemde ortaya çıkmıştır. Bugün takım saha çıkabildi ise onun ve bir iki gönüllünün sayesindedir.

Asıl herkesin çok iyi bildiği ama kendisinin yanıtlaması gereken şudur:

Çaycumaspor başkan bulamazken, yönetim krizleri yaşarken, Çaycuma’nın mütevazi GENÇLERBİRLİĞİ kulübünü eline geçirip, isminin başındaki “ÇAYCUMA”yı kaldırıp, ZONGULDAK olarak değiştirerek ne yapmak istediğini söylesin. Niye böyle bir kulübe yaslanma ihtiyacı duymuş? Çaycuma’yı çok seviyorsa niye kongrede gelip Çaycumaspora başkan adayı olmamış.

Ayrıca benim “eşek”lere saygısızlık yapmadığımı sıska-şişman farketmez, öteden beri herkes bilir. Çünkü eşek insana en faydalı hayvandır. O birkaç yıldır “bişey”olmak isterken, birilerine KODAK filmi ile fotoğraflar çektirmeyi kendine iş edinmeseydi de,benim nezdimde bir “Eşek” kadar hatırı olabilseydi.

Atasözlerinin anlamını bilmeyecek, ya da bildiği halde anlamazlıktan gelen zata çok sevdiğim başka bir atasözü ile bitireyim.

“Ehl-i keyife keyif verir cezvenin kaynaması, sıpayı yoldan çıkarır, eşeğin oynaması.”

ZONSİAD ve Gençlerbirliğispor Kulübü Başkanı Nejdet Tıskaoğlu Ne demişti

Konuştukça Batıyorsun Kantarcı!

Yüksek mühendisimiz sonunda teşhisi koymuş! Şu benzetmeye ve teşhise bir bakar mısınız Allah aşkına? Koskoca Çaycumaspor’u ‘’EŞŞEK’’ ile yan yana koyuyor ve ‘’Allah sevdiği kuluna önce eşşeğini kaybettirir sonra da buldururmuş’’ diyerek sonunda da ’’Herkesin aynaya bakması için daha ne lazım’’ diye sormayı da ihmal etmiyor.

Şimdi bende kendisine sormak istiyorum! Sayın KANTARCI senin artık aynaya bakman için daha ne lazım? Ya hu bu koskoca kulübü Nitelikli dolandırıcılık suçu işlediği iddiası ile tutuklanan zat-ı muhtereme sen kendi ellerin ile teslim etmedin mi? Bizim gibi bu takıma sahip çıkmak isteyen kişileri elinin tersi ile sen kenara itmedin mi? Onurlu bir maziye sahip olan Çaycumaspor’umuzun alnına bu kara lekeyi sen sürdürmedin mi?

İlk önce senin aynaya bakman lazım sayın KANTARCI. Ama bakamazsın! Çünkü sen aynayla dahi kavga edebilecek kadar egoları tavan yapmış bir kişisin. İstiyorsun ki senin iznin olmadan ilçenin üstünden kuş bile uçmasın. Uçan kuşlar Çaycuma semalarından sana saygı ve hürmetlerini iletsin. İstiyorsun ki kuşlar dile gelerek ‘’bugün bu semalarda uçabiliyorsak bunu sayın KANTARCI’YA borçluyuz desinler. Maalesef senin hayat felsefen bu sayın KANTARCI! Onun için ayna ile yüzleşmesi gereken ilk kişide sensin!