Kozlu Kent Konseyi Kadın Meclisi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle “Kozlu Kadın Emek Pazarı” adıyla bir etkinlik düzenledi. Kozlu Kent Meydan’ında yapılan etkinlikte çok sayıda kadın stant açarak ürünlerini sergiledi. İçinde depremzedeler yararına bir kermesin de yar aldığı pazarın açılışını Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ece yaptı.

Etkinliğe, Zonguldak İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç,  siyasi partilerin ilçe temsilcileri ve Kozlu İlçe protokolü de katıldı.

Halkın ve protokolün yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ece, “8 Mart Dünya Kadınlar Gününde gerçekleştirilen bu anlamlı etkinlikte katkısı olanlara teşekkür ederim. Katılımcı olarak ürünlerini sergileyen ve etkinliğe katılan tüm kadınların günlerini kutluyorum” dedi.

Kozlu Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Dr. Hasibe Özgümüş “ Kadınların ürünlerini değerlendirmesi amacıyla bu etkinliğimizi ilk kez 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde düzenliyoruz. Etkinliğin gerçekleştirilmesinde büyük destek sağlayan Kozlu Belediye Başkanı Sayın Ali Bektaş’a teşekkür ediyor, etkinliğin sürekliliğini diliyoruz” dedi.

Belediye Başkan Yrd. Hüseyin Yılmaz kadınlara karanfil takdim ederek günlerini kutladı.

Reklam