Ereğli  Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Ece Kısan (17), okulda rahatsızlanması üzerine ilçedeki özel hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tetkiklerinde ‘Menenjit Hastalığına’ yakalandığı tespit edilen Ece Kısan, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Hastanede yoğun bakıma alınan Ece Kısan, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Aileden Hasan Kocamanoğlu, sosyal medyadan şu paylaşımı yaptı.“Ece miz, güzel kızımız. Bugün hakka yürüdü. Saat 17.00 de babaannesi ve dedesinin yanına, Yenimahalle Belen mezarlığına sırlanacak. Devrin daim olsun kuzum.”

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan’ın taziye mesajı yayınladı

11. Sınıf öğrencisi Ece Kısan için, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da taziye mesajı yayımlandı. Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan’ın taziye mesajı şöyle: “Ereğli Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Ece KISAN’ın tedavi gördüğü Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Araştırma Hastanesinde vefatını üzülerek öğrendim. Sevgili öğrencimize Allah’tan rahmet, ailesi yakınları ve eğitim camiamıza sabır ve baş sağlığı diliyorum.”

Susma Gazetesi olarak aileye, yakınlarına başsağlığı sabır diliyoruz

Reklam