Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Merkez İlçe Başkanlarından Aytekin Celal Kazancı, Milletvekilliği Aday Adaylığı için başvuru sonrası İlçe örgütlerini ziyaretlere başladı. Kazancı yaptığı açıklamada; “TÜRKİYE YÜZYILI parolasıyla yola çıkmış bulunmaktayım. Birçok şeyin değişme zamanı gelmiştir. Partimiz de, halkımız da bu sorun ve sıkıntıların üstesinden gelecek güçtedir. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. ”Şehrime ve bölgeme hizmet için Zonguldak Milletvekilliği aday adaylığı için başvurumu yapmış bulunmaktayım. İnşallah bu süreç hayırlı olur. Dediğim gibi niyet hayır akıbet hayır diyoruz. Bu noktada bölgenin bir evladı olarak sizlerden desteklerinizi bekliyorum.

Yapılacak olan seçimlerde öncelikli olarak Ak Parti’nin ülkemizde başarmış olduğu istikrar ve kalkınmaya yönelik yaptığı çalışmaların ve Türkiye Yüzyılı yolunda verilen mücadelenin devam edebilmesi için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizde en yüksek oy oranını alarak ilk turda ve azami oy oranıyla seçilebilmesine katkı vermektir.

Sevgili arkadaşlar bu yola çıkmamızdaki gaye Zonguldaklı hemşehrilerimizin ve ilimizin Ak Parti İktidarlarının ülkemiz genelinde yaptığı hizmetlerden azami ölçüde faydalanmasına katkı vermek Ak Parti vizyonuna uygun bir şekilde ilimize ve ülkemize en güzel şekilde hizmet etmektir.

Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda verecekleri desteklerden dolayı teşkilatlarımıza, dostlarıma ve Zonguldaklı hemşehrilerime şükranlarımı sunarım, sevgi ve saygılarımla.

Reklam