Önce ki dönem Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Ereğli İlçe Başkanı ve AKP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Mehmet Fatih Çakır Zonguldak İl Kadın Kolları ve İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantılarına ziyaret gerçekleştirdi.

Öncelikle Zonguldak İl Kadın Kolları yönetim kurulu toplantına katılan Çakır, “Kadın kollarımız teşkilatımızın çalışmasında mihenk taşlarıdır. Sizlerle birlikte Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, sizlerinde destekleri ile 2023 hedefine, Türkiye Yüzyılı’na hizmet için tüm gayretimizle çalışacağız, çıktığımız bu kutlu yolda mevlam bizleri mahçup etmesin, gayret bizden, takdir Allah’tan.” dedi.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmede Sayılı ve yönetimi Çakır’a başarılar diledi.

Çakır, Zonguldak İl Gençlik Kolları toplantısına da katılarak gençlerle biraraya geldi. Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanı Benhur Özübek ve yönetim kurulu ile gerçekleştirdiği toplantıda, gençlerle çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunarak; gençlerin dinamiği ve enerjisi ile Türkiye Yüzyılının yeni başlangıçlara ve geleceğin teminatı gençlere daha güçlü yarınlar için çalışacağını belirtti.

Çakır, Kadın ve Gençlik Kollarına göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, 25 Mart Cumartesi günü yapılacak olan temayül yoklamasında desteklerini istedi.

Reklam