Kozlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turan Emeksiz, İYİ Parti Zonguldak İl Teşkilatı’nda Zonguldak Milletvekili Aday Adaylığını açıkladıktan sonra, İYİ Parti Ereğli İlçe ötgütünü, ardından Alaplı İYİ Parti örgütünü ziyaret etti

Emeksiz,  “Bugün iyi Parti Karadeniz Ereğli ilçe teşkilatımızı Sayın izzet Eyiol ve yönetim kurulu üyelerimizi, Alaplı ilçe teşkilatımızı ziyaret ettim gösterdikleri yakın ilgi ve alaka için ilçe başkanımız Sayın Recep Gündoğdu ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum

Kozlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turan Emeksiz, İYİ Parti Zonguldak İl Teşkilatı’nda Zonguldak Milletvekili Aday Adaylığını resmen açıkladı.

İl Başkanı Erdal Gülay, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, ilçe başkanları ve partililerin yoğun ilgi gösterdiği basın açıklamasında konuşan Emeksiz,  İYİ Partiyi kutuplaşmayan tek parti olduğu için tercih ettiğini açıkladı.

İYİ Parti İl Başkanı Erdal Gülay, “Bugün burada yoğun olduğumuz günlerden bir tanesini yaşıyoruz. Turan Emeksiz ağabeyimiz kendisi partimize katılmış bugünde bizlerin huzurunda aday adaylığını açıklamıştır. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, “Turan ağabeyi görünce heyecanlandığını söyleyerek, “Turan ağabeyi görünce heyecanlandım. Zonguldak’ta gelişmişliği var. Kendisi siyasette bilgili.  İYİ Parti’ye gelmesi bizim için şans. Bizde buradan onlara destek vereceğiz. Turan ağabeyin renkli bir kişiliği var. Sonsuz başarılar diliyorum kendisine” diye konuştu.

İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Turan Emeksiz, “Ben diyerek hiçbir şey kazanılmıyor. Biz demek gerek. Amasra’da 42 evladımızı kaybettik. Binlerce insanımızı depremde kaybettik. O hüzün bitmeden sel felaketinden canlarımızı kaybettik. 14 Mayıs’ta tarihi bir seçime gidilme kararı alındı. Bir şey gördüm. Her parti kutuplaşmış. Kutuplaşmayan tek parti İYİ Parti. Gelecek korkusu olan herkesin İYİ Partiye döndüğünü gördüm. Bugün iyilerin arkasındayım. Birlik beraberlik içerisinde güzel şeyler yapacağız.”

Reklam