ZAFER PARTİSİ Zonguldak Milletvekili Adayları; Oğuzhan Turhan, Ramazan Aydın, Nazmiye Doğangaç, Süleyman Kürşad Akduman ve Mehmet Ali Köymen Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’i ziyaret etti. Ziyarette Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Özkan, Hamdi Öztürk ve Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya hazır bulundu.

Zafer Partisi Zonguldak Milletvekili adayları, tanışma merasimi sonrasında, siyasi hedefleri ile ilgili bilgilendirmede bulundular. Devamında Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir tarafından Dünya, Türkiye, Bölge, Zonguldak odağında katılımcılara yönelik bir sunum yapıldı.

Demir, Dünyadaki mevcut konjonktürün Türkiye’ye yansımalarından ve BAKKA bölge planından yola çıkarak Endüstri 4.0’ın etkileri, AB Yeşil Mutabakatı- Paris İklim Anlaşması, ABD-ÇİN Ticaret Savaşları, Aktif Bölgesel Çatışmalar, İK Yetkinliği Gelişimi, AR-GE, İnovasyon Ekosistemi, Yapısal Reformlar, Enflasyon, Dış Ticaret Açığı ve Borç Stoku, Zonguldak’ta Mevcut Sektörlerde Derinleşme, Sektörel Çeşitlilik, Yaşam Kalitesi Gelişimi, Güç Birliği ve Lobi, Zonguldak İl – İlçe Sege Verileri, Bölgedeki Güçlü Sektörler ve Kuruluşlar, Filyos Projesinin Bölgeye sağlayacağı avantajlar ile ZTSO tarafından takip edilen projelerin anlatıldığı bir sunum yaptı.

Demir, ZTSO’nın önderliğinde İlçe odaları ile birlikte hazırlanan ‘’Zonguldak İş Dünyasının Yol Haritası 28. Dönem Milletvekillerinden Beklentiler’ raporunu her bir milletvekili adayı ile paylaştı.

Başkan Demir, ziyaretleri için Zafer Partisi Milletvekili adaylarına teşekkür ederek, seçim sürecinin demokratik bir ortamda gerçekleşmesi temennisinde bulundu ve kendilerine başarılar diledi.

Reklam