MHP Perşembe Belde Başkan Yardımcısı Fatih Usluer ilçeye bağlı Kızılbel köyü’nde MHP örgütleriyle birlikte köyde yaşayan vatandaşlara iftar yemeği verdi.

İftar yemeğine; MHP Zonguldak İl Başkanı Mustafa Öztürk, Yardımcıları Serdar Yaralı, Mehmet Ali Güldaş, Saruhan Çınar, MHP Alaplı İlçe Başkanı Erol Oktay, Çaycuma İlçe Başkanı Mustafa Kaplan, MHP Perşembe Belde Başkanı Akif Alibabaoğlu, Alaplı Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Ören ve yönetimi, Çaycuma Ülkü Ocakları Başkanı Erdem Yavuzoğlu, Zonguldak Milletvekili adayları Bayram Bozkurt, Semih Aydın ile Kızılbel köyü sakinleri ve esnafları katıldı. 

Yemek sonrasında esnaf gezisi gerçekleşti. Kızılbel esnafının ve köy sakinlerinin sorunları ve dertleri dinlenildi. Kendilerine sorunlarının ve dertlerinin son bulmasını için MHP olarak gelenin fazlasını yapacağını ve  takipçisi olacağını ifade eden MHP’liler, 14 Mayıs seçimlerinde 13. Cumhurbaşkanlığı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekilliği içinde Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek istediler.

MHP Zonguldak İl merkezi, Alaplı İlçe ve Çaycuma İlçe yönetimi ile milletvekili adayları Kızılbel esnafına ve sakinlerine  göstermiş oldukları misafirperverliği için teşekkür ettiler.

Reklam