Emek ve Özgürlük Bloğu bileşenlerinden, Yeşil Sol Parti 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve TBMM seçimleri nedeniyle kentte seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Yeşil Sol Parti Zonguldak İl Başkanı Ali  Topaloğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, EMEK Partisi İl Başkanı  ve 3’üncü sıra milletvekili adayı Bayram Sarı, 4. Sıra Adayı Seyfullah Yılmaz, Alevi Kültür Dernekleri Zonguldak Şubesini ziyaret etti.

Dernek Başkanı Mehmet Kaplan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettiği görüşmede, Yeşil Sol heyeti, Ülkede İnanç ve İbadet özgürlükleri konularında ki temel ihtiyaçları biliyoruz.

Eşitlik, özgürlük ve çevre için aday olduklarına vurgu yapan Yeşil Sol Parti Zonguldak Milletvekili Adayları, “Ülkede barış ve kardeşliği yeniden yeşertmek, adaletin sağlanması, yoksul ve dar gelirli vatandaşların yaşam kalitesini artırmak için aday olduk. 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı seçimleri de Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğiz. Yeşil Sol Parti olarak parlamentoda halk yararına yasalar çıkmak için çalışacağız. Bu anlamda Zonguldaklılardan destek bekliyoruz” dedi.

Reklam