Turpçu çalışmalarını Perşembe Beldesi’nde sürdürdü

çakan gökçebeyCHP Zonguldak Milletvekili ve 26. Dönem CHP  Zonguldak 1. Sıra Milletvekili adayı Şerafettin Turpcu, seçim çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor.

Gündüz programında Çaycuma’nın Perşembe Beldesi’nde önce köy pazarını ardından bölge esnafını ziyaret eden Turpcu, akşam programında ise  Çaycuma’nın Yeniköy ve Karakoç Köyü’nü ziyaret ederek vatandaşlarla biraraya geldi.  Vatandaşların sorunlarını dinleyen ve sorunların çözümüne ilişkin parti projelerini anlatan Turpcu  “Vatandaşlarımızın çok ciddi sıkıntıları olduğunu biliyoruz, tüm bunları CHP’nin ‘Önce Türkiye’ programıyla çözeceğiz” dedi.

CHP İktidarında emeklinin de, esnafın da, hiç geliri olmayan ailelerin de rahat edeceğini söyleyen Turpcu, vatandaşlardan kendileri, çocukları ve torunları için CHP’ye destek vermelerini istedi.

Bu seçimlerde ülkemizin durumunu, çocuklarımızın geleceğini düşünerek sandığa gitmemiz gerekiyor. CHP programıyla ve kadrolarıyla bu sorunları çözmeye hazırdır. Bütün bu sorunları çözmek için desteklerinizi bekliyoruz. Şimdi seçim zamanıdır, şimdi CHP`yi iktidar yapma zamanıdır.” 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: