ZGC basın sitesi ihalesi yapıldı

Zonguldak Valiliği aracılığı ile Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti toplu konut projesinin 110 konutlu ihalesi 27/11/2017, Pazartesi günü TOKİ (Toplu Konut İdaresi ) Halkalı hizmet binasında, ihale komisyonunda gerçekleşti. İhale toplam tutarı 18 988 000 TL.

İhalede verilen fiyat 15 980 000 TL. İhaleyi İstanbul merkezli Karakoç toplu konut yapı inşaat. sanayi limitet şirketi kazandı. Şirketin  ihalede % 16 kırım yaptığı görüldü.

Karakoç firması, toplu konut idaresi ile bir çok projeyi sürdürdüğü, konut yapımında profesyonel ve güçlü yapısı ile biliniyor ve tanınıyor.

ZGC heyeti olarak, TOKİ ihale dairesi Başkanı  Abdulvahap Afşin ,ile yaptığımız görüşmede ,ihale komisyonun değerlendirilmesinin hemen başlayacağı, devamında on günlük itiraz süresi sonrasında sözleşmenin imzalanacağı ve inşaatın da sözleşme sonrası on gün süre sonra  süresi ile başlayacağı ifade edildi.

TOKİ  ön talepler ve finans müdürü Oğuzhan Öztürk ile yapılan görüşmede , devam edecek çalışmalar hakkında bilgi alındı.

Ayrıca ön talepler finans uzmanı Süleyman Hilmi Önal’ da ziyaret edildi.

ZGC heyetinde ZGC Başkanı Derya Akbıyık ,ZGC onur kurulu başkanı Şaban Yılmaz ,ZGC Denetim kurulu üyesi Süleyman Şen ve Zonguldak Valiliği özel kalem müdürü Mehmet Zafer Alas, yer aldı.

Teşekkür

ZGC olarak, TOKİ Halkalı /İstanbul’da yapılan ihaleye araç tahsisi ve ulaşımımızı sağlayan,  Zonguldak Valimiz Ahmet Çınar’a çok teşekkür ediyoruz.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: