AKP Zonguldak İl Kongresine giderken işler karıştı

Adalet ve kalkınma Partisi (AKP) İl Başkanlığı Kongresi yaklaşırken içeriden farklı seslerde yükselmeye başladı.

İskender Acir, Ömer Selim Alan, İsmail Ofluoğlu, basına açıklama gönderdiler.Açıklamada, “2023 hedeflerine daha emin adımlarla yürümek ve dava adına elde edilebilecek en büyük başarıyı elde etmektir”dediler

Bu çıkışın,  Mevcut İl Başkanı Zeki Tosun’a da karşı bir çıkış olduğu ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ın atanma sırasında da aynı ekip başka bir ilçe başkanı adayı için çalışma yürütmüştü.

İşte o açıklama; “Son bir haftadır yerel basında bizlerle ilgili algı oluşturmak adına yazılan gerçeği yansıtmayan bilgiler olması sebebiyle bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettik. Tüm uyarılarımıza rağmen uzun süredir devam eden teşkilat içi gelişmelerle ilgili sıkıntılarımızı teşkilat hiyerarşisi ve siyasi etik kurallarına bağlı kalarak gerekli makamlara ilettik. Bunu yaparken hiçbir makam ve mevki talebimiz olmamıştır, olması da mümkün değildir. Tek derdimiz Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bu kutlu yürüyüşte ; hem ilimiz hem de ülkemiz adına hayati önem arz eden 2019 ve 2023 hedeflerine daha emin adımlarla yürümek ve dava adına elde edilebilecek en büyük başarıyı elde etmektir.
Tekrar altını çizerek belirtmek isteriz ki; bu davanın hizmetkarları olarak hiçbir makam ve mevki derdimiz olmadan Sayın Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle ‘ DAVA SANCAĞINI İNŞALLAH EN YÜKSEK BURÇLARA TAŞIMAYA ‘ devam edeceğiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. İskender Acir, Ömer Selim Alan, İsmail Ofluoğlu”

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: