Koç; “Berberlik bir sanattır, bizlerde bu sanatımızı en iyi yerlere taşımak istiyoruz”

Zonguldak Berberler ve Kuaförler Odası  27. Şubat’ta kongreye gidiyor. Mevcut  Başkan Ergün Öztürk’ün aday olmayacağı kongrede aday olduğunu belirten Soner Koç, Yöremce Kebap Salonu’nda sabah kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Yönetim Kurulu üyeleriyle basının karşısına çıkan Soner Koç, “Bu bir bayrak yarışıdır Ergün ustamızın taşımış olduğu bu bayrağı bundan sonra da ben ve ekibimle birlikte bu bayrağı en iyi yerlere getireceğimize inanıyorum. Bizler ayrıştırıcı değil, daima birleştirici bir düşünce ile meslek kuruluşumuzu layık olduğu yerlere taşıyacağımıza inancımız tamdır.”

Koç şu ifadelere yer verdi; “Zonguldak Star Erkek Kuaförü sahibi olarak ilimizde 35 yıldan bu tarafa bu mesleği aralıksız olarak sürdürüyorum. 27 Şubat 2018 Cumartesi günü yapılacak olan Zonguldak Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı’na, ben ve ekibimle birlikte adaylığımı açıklıyorum. Yapılacak olan genel kurul sonrasında Oda Başkanlığına seçildiğimiz takdirde öncelikli hedeflerimiz arasında meslektaşlarımızın mesleğini hak ettiği yere taşımak istiyoruz. Berberlik bir sanattır, bizlerde bu sanatımızı hep birlikte en iyi yerlere taşıyacağımıza inanıyoruz.  Meslektaşlarımızın arasında birbirini tanımayan birçok insan var, eğer göreve geldiğimiz takdirde birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek bir dernek lokali altında, görev yapan arkadaşlarımızı toplamak en büyük hedeflerimizden birisidir. Ve aynı zamanda kültürel ve sosyal etkinliklerin yanı sıra bayramlarda ve özel günlerde bir arada olup, Odamıza bağlı üye arkadaşlarımızın daima iyi ve kötü gününde yanında olmak istiyoruz. Bunun için telefonumun 24 saat açık olup arkadaşlarımın hizmetinde olacağım. Öte yandan yaklaşık 36 yıldan bu tarafa Oda Başkanlığımızı yapan mevcut değerli mesleki büyüğümüz Ergün Öztürk ustamızın geçirmiş olduğu rahatsızlığından dolayı bu dönem aday olmayacağını açıkladı. Kendisine buradan ayrıca ‘geçmiş olsun’ dileklerimizi sunuyoruz ve bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır Ergün ustamızın taşımış olduğu bu bayrağı bundan sonra da ben ve ekibimle birlikte bu bayrağı en iyi yerlere getireceğimize inanıyorum. Bizler ayrıştırıcı değil, daima birleştirici bir düşünce ile meslek kuruluşumuzu layık olduğu yerlere taşıyacağımıza inancımız tamdır.”

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: