Soydaş’a ilk ziyaret Bacıoğlu ve ekibinden

Türk Kamu Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Milletvekili adaylığı için MHP İl Başkanlığından istifa eden Hamdi Ayan’ın yerine il başkanı olan Metin Soydaş’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Başkan Bacıoğlu ziyarete ilişkin, “Bugün buraya gelmemizin sebebi Metin Soydaş başkanımıza hayırlı olsun ziyaretidir. Ben kendilerinin bu makama yakışacağını düşünüyorum. Hamdi Ayan’ın bıraktığı yerden kendisinin devir alarak çıtayı daha yukarılara taşıyacağına olan inancım tamdır. Burada bizim hedef ve gayemiz Zonguldak’a hizmettir. Hizmet yolunda kim olursa olsun sırtımızda taşımaya hazırız” dedi.

Soydaş;“ Sırtımızda taşırız”

MHP İl Başkanı Metin Soydaş’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Türk Kamu Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu, “Erken seçim kararı aldıktan sonra ilimizde de hareketli bir süreç başladı. Süreci ilk başlatanlardan biride uzun süredir MHP il başkanlığını başarı ile yürüten değerli arkadaşım, dostum ve il başkanım Hamdi Ayan beyefendidir. Başarılı bir il başkanlığı dönemi geçirerek 3 dönem il başkanlığı yapmıştır kendileri. Bu süreç içerisinde Zonguldak’a ciddi katkıları olmuştur. Bu katkılarından ötürü öncelikle kendilerine teşekkür ederim. Beklentimiz, temennimiz, ümidimiz şudur ki; Bu süreçten sonra da kendisi nasip olursa vekil olarak Ankara’ya giderse başarılı çalışmalarının devamını orada getirir. Bugün buraya gelmemizin sebebi Metin Soydaş başkanımıza hayırlı olsun ziyaretidir. Ben kendilerinin bu makama yakışacağını düşünüyorum. Hamdi Ayan’ın bıraktığı yerden kendisinin devir alarak çıtayı daha yukarılara taşıyacağına olan inancım tamdır. Burada bizim hedef ve gayemiz Zonguldak’a hizmettir. Hizmet yolunda kim olursa olsun sırtımızda taşımaya hazırız” dedi. MHP İl başkanı Metin Soydaş ise Türk Kamu Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu’na ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: