TSO’da ” İşyerinde davranış ve protokol kuralları ” eğitimi gerçekleşecek

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının 2018 yılı eğitim programları kapsamında vereceği ikinci eğitim olan “İşyerinde Davranış ve Protokol Kuralları” 5 Haziran 2018 Salı günü saat 10:00-16:00 arasında Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası eğitim salonunda gerçekleşecek.

Eğitimde; İş Yaşamında Sosyal Davranış ve Protokol Kuralları,İş Yaşamını Düzenleyen Kurallar,İş Yaşamında Örgüt Hiyerarşisi ve Davranış Kuralları,İş Yaşamını Düzenleyen Kuralların İş Yaşamına Etkisi,İş Yaşamında Sosyal Davranış,Ast-Üst İlişkisi,Yöneticinin Makamında Davranış,Katılımcı Davranışı,Yönetici Davranışı,İşyerinde İletişim Araçları,Kurum ve Kuruluşlarda Resmi Protokol,Tokalaşma,Tanışma Kültürü,Hitap,Takdim,Karşılama ve Uğurlama,Davetler ve Kokteyller,Statü Sembolleri,Yemek Davetleri,Oturmalı Davet,Açık Büfe Davetler,Kokteyller,Sofra Görgüsü,Yemek Davetlerinde Oturma Düzenler,İş Yaşamında Kişisel İmaj ve Dış Görünüm,İmaj Nedir?,Profesyonel İmaj Nasıl Olmalı?,Genel Görünüm ve Kişisel Hijyen,Müşteri İlişkileri,Hizmet Nedir?Müşteri Kimdir?,Günümüz Müşterilerinin Beklentileri,Müşteri İle Etkin İletişim,Etkin Konuşma Yöntemleri,Etkin Dinleme Metodları,Beden Dilinin Önemi ve Etkin Kullanımı,Müşteri Beklentilerini Karşılarken Kullanılacak Yöntemler,Müşteri Şikâyetleri ve Etkin Yararlanma Yöntemleri konuları anlatılacak. Katılımın ücretsiz olduğu eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecek. Eğitim 25 kişi ile sınırlı olduğundan katılmak isteyenlerin Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasını arayarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Alanında uzman kişiler tarafından verilecek ve  ücretsiz olacak eğitim programlarıyla ilgili bilgi veren Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir” Bu sene başında eğitim konusunda yaptığımız planlamaya göre Haziran ayında ikinci eğitimiz olan İşyerinde Davranış ve Protokol Kuralları eğitimini vereceğiz. Ücretsiz olan bu eğitimimize üyelerimizi bekliyoruz. Bu eğitimi almak isteyenlerin Odamızın 251 11 11 numaralı telefonunu arayarak kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kasım ayına kadar da her ay 1 eğitimimiz olacak” dedi.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: