CHP Adayları,İl Yöneticileri,Belediye Başkanında katıldığı bir dizi ziyarette bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin,26 Mayıs Cumartesi günü,Ankara’da gerçekleştirdiği aday tanıtım toplantısının ardından Zonguldak’ın CHP Milletvekili adayları hızlı bir şekilde çalışmalara başladı.

28 Mayıs Pazartesi günü Zonguldak ve Karadeniz Ereğli’de aday tanıtım toplantılarını düzenleyen CHP Zonguldak milletvekili adayları ile CHP İl Örgütü, Salı günü Zonguldak’ta,Zonguldak Milletvekili ve Adayı Ünal Demirtaş, İl Başkan Vekili Hakkı Güney, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir,CHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman, Milletvekili Adayları Deniz Yavuzyılmaz, Merve Kır, Çiğdem Şeker ve CHP İl Yöneticilerinin katıldığı bir dizi ziyarette bulundu.

Programlarına Zonguldak Valisi Ahmet Çınar ile başlayan heyet, devamında Zonguldak Baro Başkanı ve Yönetim Kurulu’nu ardından da Şoförler Odası’nı ziyaret etti.

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş,özellikle Çaycuma Havalimanı ile ilgili olarak gösterdiği duyarlılık ve çalışmalar için Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’a teşekkürlerini iletti.Vali Ahmet Çınar da bu nezaket ziyareti için heyete teşekkür etti.

Heyetin ikinci durağı Zonguldak Barosu oldu. Baro Başkanı Özel Eroğlu,Baro Yönetim Kurulu Üyeleri Seven Metin Kayhan, Görkem Çeçe ve Türker Kapkaç’ın da hazır bulunduğu ziyarette Ünal Demirtaş hukukun üstünlüğü ve yargı bağımsızlığının vazgeçilmezliğine vurgu yaptı.

CHP heyeti Barodan Zonguldak Şoförler ve Otomobilciler Odasına geçti. Heyeti Oda Başkanı Osman Köksal Bahar karşıladı.CHP heyeti ile oda yöneticileri Zonguldak’ın önemli sorunlarından biri olan yolların bitmemesi konusunda değerlendirmelerde bulundu. Görüşmede Erdemir’in satılması, TTK’nın işçi açıklarının giderilmemesi, limanların özelleştirilmesi, işsizlik ve yatırım eksikliği gibi konulara değinildi.

Görüşmede Zonguldak için herkesle işbirliği yapmaya hazır olduklarını belirten CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, mazot fiyatlarındaki artışın toplumun her kesimini etkilediği, Türkiye’nin dış borcunun günden güne arttığını, kötü giden bu ekonomik tablo karşısından esnafın altından kalkılamaz bir duruma geldiğini vurguladı.

Heyet daha sonra Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas’ı ziyaret etti. Zonguldak’ın sorunları üzerine yapılan görüşmelerde, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, AKP iktidarının 16 yıldır Zonguldak’a üvey evlat muamelesi yaptığına dikkat çekti.

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: