Vali Çınar imar değişikliğini anlatacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yaklaşık 13 milyon yapıyı ilgilendiren ‘İmar Barışı’ düzenlemesiyle ilgili uygulama başladı. Zonguldak Valisi Ahmet Çınar ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Pelin Ayşe Yağız, Dedeman Otel’de 22 Haziran 2018 Cuma günü düzenleyeceği basın toplantısıyla detayları açıklayacak.

Zonguldak Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca kamuoyunda “İmar Barışı’ olarak bilinen ve 13 milyon yapının imar ve iskân sorununun çözülmesi amacıyla uygulamaya konulan İmar Barışı düzenlemesinde başvurular 8 Haziran Cuma günü başlamıştır. Talep eden vatandaşlarımıza başvuru sürecine ilişkin Valiliğimiz bünyesinde, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde oluşturulan yardım masaları ile bilgi ve destek verilmektedir.

Uygulamadan vatandaşlarımızın tamamının haberdar olması, söz konusu süreli başvurudan ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımızın faydalanabilmesi ve imar barışına ilişkin ilimizdeki tüm vatandaşların kolayca bilgi alabilmesi amacıyla Valimiz Sayın Ahmet ÇINAR Başkanlığında ilimizdeki tüm mahalle ve köy muhtarlarına yönelik, 22.06.2018 tarihinde Dedeman Otelde aşağıda belirtilen program dâhilinde kahvaltılı bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir” denildi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: