Erdem; “Yeni yüzlere, siyaseti meslek edinmemiş insanlara ihtiyaç var”

CHP’de 2019 Yerel Seçimlerinde aday adayları açıklamalarını yapmaya devam ediyor.Merkez İlçe’de Belediye Başkan Aday Adaylığına ilk resmi açıklamayı Belediye Meclis Üyesi Tahsin Erdem yaptı.Erdem “Partim aday gösterirse Zonguldak’ta yaşamaktan mutlu olan insanların olduğu bir şehir için mücadele edeceğim. Eğer aday gösterilirsem bu seçimi kazanacağıma inanıyorum ve sizlerin de buna inanmasını istiyorum. Gücümü halktan ve haktan alıyorum”

CHP’de 2019 Yerel Seçimlerinde aday adayları açıklamalarını yapmaya devam ediyor.Merkez İlçe’de Belediye Başkan Aday Adaylığına ilk resmi açıklamayı Belediye Meclis Üyesi Tahsin Erdem yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Tahsin Erdem Zonguldak Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu İl Başkanı Hakkı Güney’e yaptı. Yoğun katılımın olduğu aday adaylığı programında konuşan İl Başkanı Hakkı Güney, “Biz bütün aday adayı olan arkadaşlarımızın yanındayız. CHP, sosyal belediyecilikten yanadır. Tahsin Erdem kardeşimiz sosyal, güvenilir, dürüst ve Cumhuriyetçi bir arkadaşımızdır. Kendisine bu yolda başarılar diliyorum, Allah yardımcısı olsun” dedi.

Aday Adaylığı programında kokuşan Tahsin Erdem, “Zonguldak Aday Adaylığı basın açıklamama hoş geldiniz. Değerli arkadaşlarım, Zonguldak doğumlu evli be 2 çocuk babasıyım. 30 yıldır onur ve gururla mali müşavirlik görevimi gerçekleştiriyorum. 1997-1998 yılanda CHP Merkez İlçe Başkanlığı görevinde bulundum. Bir süre siyasete ara versek de Zonguldak’ın sorunlarını ve çözümlerini düşünmekten geri kalmadım. Belediye Meclis üyeliği yaptım. Yapılan her işte kamu yararını gözettim. Şimdi de Zonguldak Belediye Başkan Adaylığı için yola çıktım.

Eğer aday olursam mahallelerimizde bürün halkımıza hesap verebilen, kendi kendine yetebilen, kamu kaynaklarını ekonomik olarak kullanabilen ve kendinden sonra gelecek olan belediye başkanının da övdüğü bir belediye başkanlığı işin adayım.

Partim aday gösterirse Zonguldak’ta yaşamaktan mutlu olan insanların olduğu bir şehir için mücadele edeceğim. Eğer aday gösterilirsem bu seçimi kazanacağıma inanıyorum ve sizlerin de buna inanmasını istiyorum. Gücümü halktan ve haktan alıyorum.

Sizlere basın ve kamuoyu önünde söz veriyorum. Partim aday gösterse de göstermese de yüzünü ekşitenlerden olmayacağım. Yeter artık düş bu partinin yakasından denilenlerden olmayacağım. CHP’nin yeni yüzlere, tertemiz ve siyaseti meslek edinmemiş insanlara ihtiyacı var” Dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: