Atatürk Anadolu Lisesinden Piyano Resitali verdi

Zonguldak Atatürk Anadolu lisesi Okulunda Eğitim gören  Öğrencileri tarafından Okulun Müzik Öğretmeni  Aysema Tamtürk’ün çalışmalarıyla hazırladığı Piyano Resitalinde sahnede hünerlerini sergileyen öğrenciler izleyenler tarafından büyük bir coşkuyla izlenerek bol alkış topladı.

Zonguldak Belediye Kültür Merkezi (BKM) de düzenlenen Piyano Resitalinde Mozart, Choplin, Çaykovski, Melih Kibar gibi büyük bestecilerin eserlerinden örnekler sunan  Sena Nur Çelik, Gamze Yılmaz, Rana Çakmak, Ayşenaz Karahasan , Işık Sarıgül, Cem Mert Parim ünlü bestecilerin eserlerini sunan öğrenciler sahnede kendilerini ispat ederek gelecekleri için büyük ümit vaat ettiler. Ayrıca Okulun 11. Sınıf Öğrencileri temaya uygun resimleriyle Resitale destek verdiler. Resital öğrencilerin ayakta alkışlarıyla sona erdi.

Zonguldak Atatürk Anadolu lisesi Müzik Öğretmeni Aysema Tamtürk ise düzenlenen etkinlik sonrasında şöyle dedi. “  Öncelikle çok iyi bir Piyano çalmak için iyi bir eğitim almak gerekir. Öğrencilerimizin uzun zamandan bu tarafa almış oldukları eğitim sonrasında iyi bir performans sergilemeleri bizlere son derece memnun etti. Bu nedenle düzenlemiş olduğumuz bu müzik etkinliğine katılan misafirlerimize de buradan teşekkür ediyorum “ dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: