Kayınova; “Belediyede irade yok”

CHP Meclis Grubu Meclis Toplantısını terk etti.Grup verilen önergelerin kabul edilmemesini protesto etti ve meclisi terk ettiler.Daha sonra CHP Meclis Grubu Parti İl Binasında basın toplantısı yaptı.Meclis Grup Başkanı Atınç Kayınova,  Bsaşkan Vekili Murat Uzun’un “CHP’liler Şov yaptı” sözü üzerine, “’Biz şov yaptıysak onlar şovun alasını yaptı’dedi

 

CHP Meclis Grubu Meclis Toplantısını terk etti.Grup verilen önergelerin kabul edilmemesini protesto etti ve meclisi terk ettiler.Daha sonra CHP Meclis Grubu Parti İl Binasında basın toplantısı yaptı.

CHP Zonguldak Belediye Meclisi Grubu, İl Başkanı Hakkı Güney’le birlikte meclisteki konularla ilgili basın toplantısı düzenledi.İl Başkanı Hakkı Güney, talepleri Ak Partililere ilettiklerini söyledi.

CHP Grup Başkanvekili Atınç Kayınova, belediye başkanı Ömer Selim Alan’ın halka verdiği sözü tutmaları için bir önerge verdiklerini belirterek şöyle konuştu:

“Su fiyatlarını düşürelim dediler, söz verdiler. Ama bizim önergemizi kabul etmediler. Belediye iki ay içinde sağlam bir duruş göstermedi. Nerde projeler? Belediyede irade yok. AK Partili arkadaşlarımız sınavı geçemedi. Halka bayram hediyesi verecektik, bunu reddettiler. Geçmişte kendileri su fiyatı için pankartlar kaldırdılar. Biz şov yaptıysak onlar şovun alasını yaptılar.”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: