Başkan Alan, hafta da iki gün halkı dinleyecek

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini dinlemek, sorunlarına çözüm bulmak amacıyla ‘Halk Günü’ uygulamasını başlatıyor. Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Halk Günü toplantıları ile birlikte bundan sonra her hafta Salı ve Perşembe Günleri 10:00/14:00 saatleri arası vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinleyecek.

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, zamanın büyük bir kısmını şehrimizin öncelikli sorunlarını çözmeye ayırdığını dile getirerek, haftanın iki gününü ise vatandaşlarımıza ayırarak, halkımızın sorunlarını ve önerilerini dinleyeceğini ifade etti. Başkan Alan, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şu görüşlerine yer verdi: “Çalışmalarımızı verimli ve etkili bir şekilde yürütmek ve hizmet kalitemizi artırmak için plan ve programlarımızı yapıyoruz. Haftanın iki günü, vatandaşlarımız ile biraraya gelmek, sorunlarımızın sağlıklı ve hızlı bir şekilde çözümünün sağlanmasına yönelik etkin ve planlı bir şekilde vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu uygulamamız ile hemşehrilerimiz ve belediyemiz ile olan bağımızın daha da güçlenmesini istiyoruz. Vatandaşlarımız bundan sonra, her Salı ve Perşembe Günleri belirtilen saatler arasındarandevusuz bir şekilde bizleri ziyaret edebilirler.” şeklinde konuştu.

Her hafta basın toplantısı

Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, ayrıca şehrimizde görev yapan basın mensuplarımız ile her Cuma Günü; 10.00/11.00 saatleri arasında gündeme dair değerlendirmelerde bulunmak, fikir alışverişi yapmak, şehrimizin sorunları, çözüm önerileri ve belediyemizin çalışmaları hakkında da istişare de bulunmak amacıyla basın mensuplarımız ile biraraya geleceğini ifade etti.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: