Üyelere, Devlet Destekli Alacak Sigortası Anlatıldı

Halk Bankası Genel Müdürlüğünden, ZTSO tarafından davet edilen yetkililer ZTSO Genişletilmiş Meslek Komiteleri üyelerine ve katılımcılara ‘’ Devlet Destekli Alacak Sigortası ‘’ nı anlattılar.

Toplantıya ZTSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Meclis Başkanı Zafer Sağlam, HalkBankası Zonguldak Şube Müdürü Reşit Canik, ZTSO Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya, MeclisÜyeleri, Genişletilmişmeslek komitesi üyeleri ve işletme sahipleriile çalışanları katıldı.

Uygulama soru cevap şeklinde anlatılırken, örnek uygulama anlatımları ile katılımcılar detaylı bilgilendirildi. Sigortanın yakın bir gelecekte teminat olarak ta kullanılabileceğini ifade eden Uzman Fehmi Gökhan Gürsoy İşletmeler içinçok büyük fırsatlar barından bu sigortayı yaptırmaları konusunda ZTSO üyelerinin dikkatini çekti.

ZTSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, devletimiz tarafından işletmelerin sürdürülebilirliğini sağlanması adına yeni yeni düzenlemeler yapılmaktadır. Bizde üyelerimizi bilgilendirerek bu imkânlardan yararlanmaya davet etmekteyiz. Devlet destekli alacak sigortası da bunlardan biri. Üyelerimizi bu uygulamadan faydalanmaya davet ediyorum dedi.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: