KGD’den Kan Bağışına Çağrı

Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD), her sene Ramazan ayı içinde gerçekleştirdiği kan bağışı kampanyasını 17 Mayıs Pazar günü gerçekleştiriyor. KGD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Emen, gazeteciler başta olmak üzere herkesi Kızılay’a kan verme çağrısında bulundu.

Ramazan ayında oruç tutulması nedeniyle kan stoklarının azalması düşünülerek her sene Ramazan Ayında Kan Bağışı kampanyası düzenleyerek destek veren Karaelmas Gazeteciler Derneği, bu sene de kampanyayı düzenliyor.  17 Mayıs Pazar günü saat 21.00’de Sebze halinin arkasındaki Kan Merkezinde düzenlenecek kan bağışı kampanyasıyla stoklardaki kan sıkıntısının giderilmesi amaçlanıyor.

Karaelmas Gazeteciler Derneği olarak her sene Ramazan Ayında Kan Bağış kampanyası düzenlediklerini hatırlatan KGD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Emen, “Amacımız tek kaynağı insan olan kan sıkıntısının giderilmesine destek olmak. Bu amaçla Karaelmas Gazeteciler Derneği olarak da diğer STK’lara örnek olmaya çalışıyoruz. Gazeteci arkadaşlar başta olmak üzere durumu müsait olan tüm vatandaşlarımızı kan bağış kampanyasına davet ediyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: