ZOTEV’in Genel Kurulu Yapıldı

Zonguldak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Vakfı’nın (ZOTEV) Genel Kurulu yapıldı. Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi okulu salonunda yapılan ve divan başkanlığına Tuna Aratoğlu’nun yaptığı genel kurula, vakıf yönetim kurulu ve üyeleri katıldı. Saygı duruşunda bulunulmasının ardından ZOTEV Vakfı Mütevelli heyetinin yönetim kurulu ilk olarak seçildi. Mütevelli heyetine, Erol Şeref, Celal Akyol ve Adnan Beşiroğlu seçildi.

Denetim Kuruluna ise Kaya Arı, Bahaddin Arı ve Mustafa Atar seçildiler.

Zonguldak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Vakıf yönetimine ise, Fikret Zaman, Muhammet Yıldız, Sadullah Yılmaz, Nurullah Özkan, Osman Cora, Volkan Mucuk seçildi.

Yapılan seçimlerin ardından Zonguldak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Muhammet Yıldız, bir konuşma yaparak, vakıfın çalışmalarından okula katkılarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, okulun projeleri ve çalışmaları hakkında vakıf üyelerini bilgilendirdi, ve okulun birçok sorunu olduğunu söyledi.

ZOTEV Vakfı Başkanı Fikret Zaman da, Vakıfın kurulduğu günden beri okula büyük katkılar verdiğini ve vermeye devam ettiğini dile getirerek, “Üye sayımız 1600’den 200’lere kadar düştü. Okulumuzdan mezun olanların vakfımıza üye olmalarını bekliyoruz. Yıllardır vakfın çalışmaları ile okulumuza elimizden geldiği kadar yardım yapmaya çalışıyoruz. 1995 yılında kurulan ve bugünlere gelen vakfımıza yardımlarını esirgemeyen hayatta olmayanlara Allah’tan rahmet yaşamlarını sürdürenlere uzun ömürler diliyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: