Ali Kara; “Bir Bir Tükeniyoruz, Bir Bir Ölüyoruz…”

Memur-Sen’e Bağlı Sağlık-Sen Zonguldak Şube Başkanı Mehmet Ali Kara Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Fizyoterapist Adem Hacıoğlu, Kovid-19 virüsüne yeni düşmesi sonrası yaptığı açıklamada; “Şaka değil, şarkı sözü değil, mecaz hiç değil. Yüreğimizdeki ağırlığı kelimeler dile getiremez oldu. Ölümün gözbebeklerinin tam içinde insana hizmet payımızın ağırlığıyla umut olmaya devam ediyoruz. Diğer insanlara göre 10 kat daha fazla virüs yüküne maruz kalıyor ve aşırı iş yüküyle boğuşarak ve savaşarak can veriyoruz.

Biz sağlık çalışanlarıyız. Bugün hangi hastanemizden hangi ölüm haberi gelecek, hangimiz insanlığın köşe bucak kaçtığı bizimse işimiz diye kahramanca ön cephede aralıksız savaştığımız Covid illetinin kapısında can verecek diye yüreği ağzında bekleyen umut erleriyiz.

İçimizi dağlayan haber bu kez Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanemizden geldi. Genç kardeşimiz Fizyoterapist Adem Hacıoğlu, Kovid-19 illetine yenik düştü…

Kederimiz büyük, acımızın tarifi yok. Rabbimiz Adem kardeşimize rahmet; kederli ailesine ve dostlarına da sabır ihsan eylesin. Sağlık camiamızın ve milletimizin başı sağ olsun.”

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: