Demir; Yeni işyeri açacaklara çağrı yaptı

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir,daha önce yüzyüze gerçekleşmiş olan eğitimlerle alınan ‘’Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgeleri’’nin Geleneksel Girişimci ve İleri Girişimci Destek Programları kapsamında geçerliliği 31.12.2020 tarihinden itibaren sona ermiştir.

KOSGEB Girişimcilik Desteğine başvuru yapmak üzere yeni işletme kuracak olan girişimcilerin, işletmelerinin resmi açılışını yapmadan önce e-devlet üzerinden online olarak Girişimcilik Eğitimlerini ve sertifikalarını almaları gerekmektedir. ( https://lms.kosgeb.gov.tr/ )

Kurulacak işin niteliğine göre Geleneksel Girişimcilik Eğitimi ve/veya İleri Girişimci Eğitiminin alınması gerekmektedir.

Girişimcilerin işlerini kurmadan önce KOSGEB web sayfasından, 444 1 567 nolu telefondan, KOSGEB Müdürlüklerinden ya da Odamızdan bilgi almaları faydalı olacaktır.

Zonguldak İlinin büyümesi, gelişmesi için yeni girişimcilere ihtiyacı var. Gençlerimizi girişimci olmaya davet ediyorum. İlimizde girişimci sayısını artırmaya yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni iş yeri açacak olan girişimcilerimizi KOSGEB desteklerinden yararlanmaya davet ediyorum dedi.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: