Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti, tedavi gören gazetecilere ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Derya Akbıyık ziyaretlerle ilgili şu bilgilendimeyi yaptı. “ZGC Onur Kurulu Başkanım Saban Yılmaz ile birlikte bugün Atatürk Devlet hastanesinde meslektaşlarımızı ziyaret ettik.

Müjdeler olsun.

Anadolu Ajansı il sorumlusu Ferdi Akıllı servise çıktı. Sağlığı iyi. Gayet iyi konuşuyor. Görüştük Herkese selamları var. Ziyaretçi yasağı devam ediyor. Fizik tedavisi devam edecek. Doktoru ile görüşeceğim. Aramıza hoşgeldin Ferdi Akıllı. Bilgilendirme devam eden tedavisi ile ilgili ayrıca yapacağız.

Bugün ayrıca görünmez kaza geçiren ZGC Denetim kurulu üyesi ve Yeni Zonguldak Gazetesi yazı işleri müdürü Özcan Çelik, ortopedi servisinde yatıyor. Yarın ayak bileğinden ameliyat olacak. Geçmiş olsun. Sağlık ve sıhhat diliyoruz. Ameliyatını da yakinen takip ediyoruz.

Ayrıca hafta için de hastaneye beyin ameliyatı için  hastaneye yatan KGD Başkanı Mustafa Emen-, ile görüştük. Ameliyat riskli olduğu için ertelenmiş. Ankara Gazi üniversitesine sevki yapılmış, perşembe günü taburcu olmuş. Evde istirahat ediyor. KGD Başkanı Mustafa Emen’ e çok geçmiş olsun. Sağlık ve sıhhatler diliyoruz. Bir isteği olursa hazırız dedik.