Demir, Hikmet Yılmaz’ı Tebrik Etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadınlar Günü vesilesiyle TOBB Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinin, e-ticaret ekosisteminden daha fazla yararlanabilmeleri adına yeni bir projeye imza attı. Söz konusu proje ile www.ciceksepeti.com ,www.hepsiburada.com  e-ticaret pazaryerleriyle, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu üyelerine özel, yıl boyu devam edecek komisyon indirimi, reklam ve pazarlama desteği, kargo desteği, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere işbirliği yapıldı.

TOBB’un projesinden istifade eden Zonguldak Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyesi  ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası üyesi Hikmet Yılmaz, proje kapsamında evde yaptığı canlı saksı çiçeklerini (Bonsai ve sukulent katüs çeşitleri) , online e-ticaret  siteleri, çiçek sepeti ve hepsiburada sitelerinde satmaya başladı. Halihazırda ürünlerin e-ticaret  sitelerinde  satışı devam etmektedir.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, ‘’Zonguldak Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyesi  ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası üyesi Hikmet Yılmaz’ı kutlayarak; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin önderliğinde kadın ve genç girişimcilerimize yönelik eğitimler düzenliyoruz. İş fikirlerinin geliştirilmesi, ticarileştirilmesi, pazarlanması, finansmanı konularında üyelerimizi bilgilendiriyoruz. Bu alanlarda faaliyet gösteren kurumlarla ve işletmelerle işbirliği yapıyoruz. Üyelerimizi, kadın ve genç girişimcilerimizi sağlamış olduğumuz bu imkanlardan yararlanmaya davet ediyorum’’ dedi.