Umut Pazarlama Dayanıklı Tüketim Malları Ltd.Şti. Firma Sahipleri Ayşen – Naci Orhan yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.

ZTSO Başkanı Metin Demir sosyalmedya sayfasından şu paylaşımı yaptı:

Odamız Üyesi Umut Pazarlama Dayanıklı Tüketim Malları Ltd.Şti. Firma Sahipleri Ayşen – Naci Orhan yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek Bartın ilinde ENZA HOME Mağazasını faaliyete geçirdiler.

Mağazanın açılış törenine Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Metin DEMİR, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Özkan ve Meslek Komite Üyesi H.Murat Bollucuoğlu katılım sağlayarak, açılış münasebeti ile yapılan çekiliş sonucu hediye almaya hak kazanan misafirlere hediyelerini takdim ettiler.

Mağaza açılışı ile ilgili açıklama yapan Demir; ” Naci – Ayşen Orhan çifti odamızın aktif üyeleridir. Ayşen Orhan yakaladığı ticari başarının yanında odamızda da hem Yönetim Kurulu Üyeliği görevini, hem de TOBB Zonguldak Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeliğini başarı ile sürdürmektedir. Yeni yatırımlarının da , Bartın ilinin tercih edilen bir mağazası olacağına inanıyorum. Kendilerini tebrik ediyor, Bol bereketli kazançlar diliyorum ” dedi.