Kilimli Sahil Yolunun yüklenici firması ÖDF personeli, Z HABER canlı yayın ekibine saldırdı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişine günler kala deniz kabarması sonrası yolun Karadeniz’in azgın sularına dayanamadığı, yaşanan kamu zararının da meydana geldiği  Kilimli Sahil Yolu’nda konuyu kamuoyuna duyurmak amacıyla haber yaptığı sırada yapım firma çalışanlarınca saldırıya uğradı.

Konuyla ilgili olarak, Z Haber saldırı ile ilgili şu haberi yayınladı:

https://www.facebook.com/zhabercomtr/videos/504349700998976/

Kilimli sahil yolunda yaşanan süreçle ilgili sizleri her zaman tarafsız ve en doğru şekilde bilgilendirmeye çalıştık. Kamuoyundaki tüm politik tartışmaların ötesinde sizleri doğru bilgilendirme çabamızdan ödün vermedik!

Bu çabamız daha önce yaptığımız ve Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun’un da katıldığı programla sabittir. 16 Ocak saat 16.00 sularında gittiğimiz Kilimli Sahil yolunda yayına başladığımız esnada yüklenici firma ÖDF’nin çalışanı olduğunu öğrendiğimiz bir şahıs tarafından arkadaşlarımız Eren Aşkar ve Ali Sencer Arslan saldırıya uğradı. Saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Yorumu da sevgili halkımızın takdirine bırakıyoruz.”

Susma Gazetesi olarak meslektaşlarımıza yapılan saldırıyı kınıyoruz, ve arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

https://www.zhaber.com.tr/zonguldak/saldiriya-ugradik-h29430.html