Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Olağan ilçe başkanları toplantısı sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

AKP Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun; “2023’de teşkilatlarımız nasıl diri olur nasıl başarılı olur biz onun peşindeyiz. Kısacası biz işimize bakıyoruz.”dedi

Tosun yapılan olağan ilçe toplantısında İlçe başkanlarına 2023 seçimleri hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in talimatlarını ilettikleri belirtti. ‘Ak Parti Genel Merkezinden alınan kararları görüştük’ Toplantıda Ak Parti Genel Merkezinden alınan kararları görüştüklerini ifade eden

Başkan Tosun, “16 Şubatta İl Başkanları toplantısına katıldık. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Erkan Kandemir Başkanlığında toplantı yaptık. Bugünde İlçe başkanlarımızla toplantı yaptık. Cumhurbaşkanımızın kararlarını Erkan beyin talimatlarını İlçe başkanlarımıza ilettik. Teşkilat başkanlarımıza neler yapmamız gerektiğini konuştuk. Genel merkezden aldığımız bilgileri görüştük. Her ay yaptığımız bir toplantı. Her ay İl başkanları toplantısının ardından İlçe başkanlarımızla görüşüyoruz. 2023 giderken ilçelerimizin teşkilatlarımızın nasıl bir çalışma yapılacağı konusunda görüş alışverişi yaptık.” ‘Ramazan’da programlarımız olacak’ Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Ramazan’da programlar olacağını söyleyerek, “Önümüzde Ramazan var. 2 Nisan’da Ramazan başlayacak. Ramazan’la ilgili programlar yaptık. Ramazan’da nasıl bir çalışma yapacağız konusunda fikir ürettik. Çalışmalarımıza devam edeceğiz. İlçelerimiz de devam eden yatırımlarımız var. İlçelerde devam eden projeler aksayan kısımları varsa bunları görüştük. İlçe başkanlarımızla bu toplantı iyi bir toplantı oldu”diye konuştu.

Tosun; “ Biz İl teşkilatı olarak görevimizin başındayız. Teşkilatımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve İlçe teşkilatımız olarak. Biz işimizi yapıyoruz. Seçim işleri olsun çalışmalarımız devam ediyor. Bunlar bizim teşkilat içi çalışmalarımız. Sandık kurullarına üyelerimizi verdik. Mahalle teşkilatlarımızla toplantılar devam ediyor. Bütün İlçe başkanlarımız eğitim programına gidecekler. Mahalle başkanlarımız Ankara’da eğitim programına çağırılacak. Bütün teşkilatlarımızın sahada olması ve dinamik olması noktasında talimatları ilettik.”